×

Tak wyglądałby Instagram, gdyby panowie zachowywali się, jak panie. Można się popłakać za śmiechu

Popularność mediów społecznościowych rozwija się w zastraszającym tempie. W związku tym portale, takie jak Instagram, Twitter czy Facebook zalewa pełno zdjęć osób. Coraz więcej osób, a w szczególności dziewczyn, publikuje w sieci urocze selfie z siłowni, basenu, wspólnego wyjścia, fotografię nowych legginsów, wysportowanego ciała czy ulubionej kawy lub śniadania. Całe to szaleństwo postanowiła wykorzystać komik Ashley Hesseltine, założycielka profilu na Instagramie „Bros Being Basic”.

Nietypowa parodia

Ashley wpadła na pomysł stworzenia nietypowej strony jeszcze w 2014 roku, kiedy to zaczął się „typowy” trend. Trend, za którym zaczęło podążać coraz więcej osób. Wtedy również zadała sobie pytanie, co by było, gdyby faceci zachowywali się na Instagramie tak, jak zachowują się dziewczyny? Poszukując odpowiedzi zrekrutowała wszystkich swoich męskich przyjaciół, którzy przygotowali dla niej dość nietypowe zdjęcia. Kiedy blog zaczął się rozwijać, narodził się pomysł na konto na Instagramie – powstało w Święto Dziękczynienia i błyskawicznie stało się bardzo popularne.

Reakcja była tylko pozytywna. Wydaje się, że bardziej przypomina to składanie hołdu kobietom, zamiast kpinę z nich. Jestem kobietą i feministką, więc naturalnie jestem w stanie tworzyć treści, które nie będą obraźliwe dla kobiet, a co więcej, nasze wspaniałe uczennice potrafią śmiać się z siebie i swoich ‚typowych’ tendencji… Parodie wykonane we właściwy sposób są zawsze zabawne, a treść jest po prostu dobra dla obu płci. Faceci również mogą być typowymi i spragnionymi dziewczynami w Insta! – powiedziała Ashley

Co by było, gdyby faceci zachowywali się jak dziewczyny na Instagramie? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej. Ubaw po pachy gwarantowany!

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

#18

#19

#20

Polecane

Może Cię zainteresować