×

Królowej nie podoba się jeden szczegół w wyglądzie Harry’ego. Rozkazała, żeby wreszcie go zmienił

Już w najbliższą sobotę, 19 maja, kolejna królewska para weźmie ślub. Ludzie na całym świecie nie mogą doczekać się tego wydarzenia. Będzie to wyjątkowy dzień nie tylko dla Meghan Markle i Harrego, ale również dla królowej Elżbiety II, ponieważ po raz pierwszy w historii, członek rodziny królewskiej poślubi osobę pochodzenia amerykańskiego.

Królewskie zasady

Meghan jest z zawodu aktorką. Chcąc zostać żoną księcia Harrego, musiała nauczyć się i stosować w życiu codziennym kilku zasad dworu brytyjskiego. Jak się okazuje, nie tylko ona powinna być posłuszna regułom. Bowiem Harry do ślubu być może będzie musiał zgolić brodę!

??? #princeharry #anzacday #london #ginger #blueeyes #beautiful #beauty #captainwales

A post shared by Prince Harry (@princeharryofengland) on

Kwestia zarostu u członków rodziny królewskiej ma ścisły związek z wyborem garnituru. I choć dla nas może wydawać się to dziwne, Harry musi o tym pamiętać. Jeżeli książę zdecyduje się na przybranie wojskowego garnituru, będzie musiał pożegnać się z brodą. Dlaczego? Nosząc mundur, należy być ogolonym na gładko. To jedna z zasad dotyczących mężczyzn.

Z brodą czy bez?

Harry przez 10 lat pełnił służbę w armii. Brał udział w 2 misjach w Afganistanie i ma status generała marynarki morskiej. Jeśli postawi na garnitur wojskowy, będzie musiał pamiętać o zgoleniu swojej charakterystycznej brody.

Plotek i głosów w sieci nie brakuje, jak donosi Hello!:

Nie służy już w wojsku, więc nie obowiązują go ich zasady dotyczące zarostu. Miał brodę przez cały związek z Meghan, więc byłoby dziwnie, gdyby nagle zgolił ją przed ślubem

Ponoć broda Harrego nie przypadła do gustu królowej Elżbiecie II, która kazała wnukowi „wreszcie się ogolić”. Za to reszta rodziny nie widzi problemu.

Póki co możemy tylko domniemać. Całej prawdy dowiemy się już w najbliższą sobotę

Może Cię zainteresować

zamknij