×

Spełnił największe marzenie siostry z zespołem Downa. Tych urodzin nie zapomni do końca życia

Zostanie modelką to marzenie wielu kobiet na całym świecie. Jedną z nich jest 32-letnia Brittany – dziewczyna z zespołem Downa. Mimo przeciwności losu jej największe marzenie w końcu się spełniło, a wszystko z pomocą brata, Chrisa (modela), który przygotował dla niej piękny, urodzinowy prezent.

W tym wyjątkowym dniu chciałem jej pokazać, że może wszystko. Moja siostra jest najpiękniejszą osobą na świecie! – wyznaje Chris, który ma na swoim koncie współpracę z takimi markami jak Puma, czy New Balance.

Brittany zawsze chciała robić to, co jej brat. Kiedy pokazał jej czasopismo, w którym widniały jego zdjęcia, wiedziała, że jest to coś, czego pragnie, dlatego postanowił to wykorzystać.

W dniu urodzin siostry przygotował niezwykły prezent w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej! Czy mógł zrobić dla niej coś piękniejszego?

Tych urodzin z pewnością nie zapomni do końca życia. Był to dzień, w którym Brittany mogła poczuć się jak profesjonalna modelka.

Ku zdziwieniu wszystkich, 32-latka idealnie współpracowała z fotografem, stylistką i makijażystką. Uśmiech i radość dziewczyny spełniającej swoje marzenia były bezcenne.

Czuję się za nią odpowiedzialny. Kocham ją najmocniej na świecie!

Polecane

Może Cię zainteresować