×

Paparazzi zrobił z ukrycia zdjęcia Britney Spears. Nie wygląda jak na Instagramie

Właśnie wyszło na jaw, że Britney Spears oszukuje swoich fanów. Zdjęcia, które zrobili jej paparazzi ujawniły prawdę, którą ukrywała na Instagramie. Wszystkich cieszy, że ikona pop kultury czuje się już lepiej, ale internauci nie powstrzymali się od wytknięcia jej nieudolnych zabiegów w Photoshopie.

Britney wraca do showbiznesu?

Britney Spears ma za sobą trudne chwile. W kwietniu bieżącego roku po raz kolejny zgłosiła się na odział psychiatryczny, żeby podreperować swoje zdrowie. Na szczęście załamanie nie było tak ciężkie jak to w 2007 roku, kiedy postanowiła ogolić się na łyso. Teraz gwiazda ciężko pracuje nad swoim wizerunkiem.

Zdjęcia paparazzi pokazały bezlitosną prawdę

Bardzo cieszymy się, że Britney znów wróciła do zdrowia. 37-latka zdaje się być w świetnej formie. Na opublikowanych filmikach ćwiczy, tańczy i robi szpagaty. Oczywiście kibicujemy, ale ostatnio internauci zwrócili uwagę, że gwiazda oszukuje swoich fanów.

Kilka dni temu pojawiły się zdjęcia zrobione Britney przez paparazzi. Gwiazda była na zakupach w centrum handlowych ubrana w krótkie szorty. Okazuje się, ze bez filtrów i Photoshopa nie jest tak szczupła, jak pokazuje to na Instagramie.

Britney Spears oszukuje fanów na Instagramie

W samych niedoskonałościach figury gwiazdy nie byłoby nic złego – w końcu jest tylko człowiekiem. Jednak jej zachowanie jest dość niepokojące. Britney nie tylko oszukuje fanów, ale w dodatku robi to dość nieudolnie. Na jednym ze zdjęć, na którym pozuje w stylizacji do złudzenia przypominającej strój z teledysku do „Hit me baby one more time”, wyraźnie widać, że brzuch i nogi odchudziła z użyciem programu graficznego. Najwyraźniej piosenkarka zapomniała, że korzystając z tej funkcji, powinna stanąć na jednolitym tle, na którym nie będzie widać zagięć.

Britney Spears oszukuje fanów, a oni odwdzięczają się w komentarzach

Oczywiście magiczne wygięcie obrazu nie umknęło uwadze internautów. Nie odpuścili kilku kąśliwych uwag w kierunku Britney Spears:

Jest tak chuda, że wpływa na meble dookoła niej, żeby też wyglądały szczupło.

To nie ingerencja w zdjęcie. To grawitacja tak wpływa na meble

Wyszczuplając się na zdjęciach nie zapomnij o wyprostowaniu tła

Szczupłą talię dzisiaj sponsoruje Photoshop

Britney jestem grafikiem. Z chęcią udzielę ci kilka lekcji, żebyś uniknęła kolejnej wpadki!

Też czujecie się oszukani?

Może Cię zainteresować

zamknij