×

19-latek wykorzystał umierającą koleżankę. Jej półnagie zdjęcia rozesłał znajomym

Lynnwood na przedmieściach Seattle – to tam podczas jednej z imprez rozpętało się prawdziwe piekło. 19-letni Brian Roberto Varela postanowił wykorzystać fakt, że jedna z obecnych na wydarzeniu nastolatek, 18-letnia Alyssa Mae Noceda, była pod wpływem narkotyków. W tym celu zaprowadził ją do swojego domu, gdzie dodatkowo odurzył ją płynną marihuaną. Kiedy tylko dziewczyna „odpłynęła”, mężczyzna zrobił coś okrutnego.

Rozebrał ją, a następnie zgwałcił

Kiedy tylko Brian zauważył, że nastolatka straciła przytomność, rozebrał ją i zrobił kilka półnagich zdjęć, po czym wysłał je do znajomych.

Lol, wydaje się, że przedawkowała, ale nadal oddycha – pisał w jednej z wiadomości

Na tym jednak nie poprzestał. Chwilę później zgwałcił nastolatkę i jak gdyby nigdy nic poszedł grać na komputerze, po czym położył się spać. Kiedy wstał, wziął prysznic i udał się do pracy. Nie zważał na leżącą obok dziewczynę.

Twitter.com / @infowe

Relacja znajomych

Wkrótce potem, dzięki relacji znajomego Varela, o całym zdarzeniu dowiedziała się policja. Z zeznań mężczyzny wynikało, że nie wie, czy dziewczynie udało się przeżyć. Świadczyć o tym mógł chociażby fakt, że innemu znajomemu zwyrodnialec wyznał, że uprawiał seks z martwą nastolatką.  Po otrzymaniu tych wszystkich informacji, funkcjonariusze jeszcze tego samego dnia udali się do mieszkania 19-latka z nakazem przeszukania.

Zwłoki dziewczyny

Ciało dziewczyny zostało znalezione w plastikowej skrzyni pełnej cebuli. Dziś już wiadomo, że Varela chciał w ten sposób zamaskować przykry zapach rozkładającego się ciała swojej ofiary. Funkcjonariuszom udało się również ustalić, że nastolatek próbował zmylić trop w sprawie zaginionej Alyssy. W tym celu odblokował telefon dziewczyny jej kciukiem, po czym rozesłał wiadomości, które miały upozorować jej ucieczkę. Nikt jednak nie był w stanie w to uwierzyć.

twitter.com/snocaleb Więcej: https://www.planeta.fm/Czarna-dziura/jest-wyrok-dla-gwalciciela-umierajacej-po-przedawkowaniu-nastolatki

Wyrok

Varela stanął już przed sądem, gdzie został oskarżony o gwałt i zabójstwo z wykorzystaniem środków odurzających. Za wykorzystanie i śmierć dziewczyny trafi do więzienia na 2 lata i 10 miesięcy. Sędzia Linda Kresa w rozmowie z „The Herald” przyznała, że tak nieadekwatny wyrok. Nie miała jednak wyjścia, ponieważ zgodnie z obowiązującym prawem była to maksymalna kara dla mężczyzny, który nie był wcześnie karany.

Czy to sprawiedliwe, że mężczyzna, który dopuścił się brutalnego morderstwa i gwałtu na nastoletniej dziewczynie już za niespełna trzy lata wyjdzie na wolność? A może bez względu na to, że nie był wcześniej karany, zasługuje na znacznie wyższy wymiar sprawiedliwości? Jakie jest Twoje zdanie?

Może Cię zainteresować

zamknij