in

Zgłosiła porwanie 11-miesięcznej córki. Kilka godzin później znaleziono zwłoki dziewczynki

We wtorek (29.05.2018) 19-letnia Breanna Lewis zgłosiła porwanie swojej 11-miesięcznej córki. Biuro szeryfa w Chesterfield w Karolinie Południowej natychmiast rozpoczęło poszukiwania.

Porwanie

Breanna Lewis powiadomiła funkcjonariuszy, że mała Harlee Lewis została porwana, gdy kobieta sprawdzała skrzynkę na listy. 19-latka powiedziała, że nagle tuż obok niej zatrzymał się brązowy SUV. Z samochodu wysiadł mężczyzna i zaatakował matkę z dzieckiem.

Zgłosiła porwanie 11-miesięcznej córki. Kilka godzin później znaleziono zwłoki dziewczynkiUdostępnij

Atak

Matka rzekomo otrzymała kilka ciosów, gdy broniła córki. Mężczyzna okazał się silniejszy i wyrwał 11-miesięczną dziewczynkę z jej ramion. Z dzieckiem wsiadł do samochodu i odjechał. Właśnie wtedy Breanna zgłosiła sprawę na policję.

Nieścisłości

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania w trybie natychmiastowym, w grę wchodziło życie małego dziecka. Jednak historia 19-latki nie składała się w całość. To sprawiło, że w pierwszej kolejności przeszukano dom młodej matki.

Zgłosiła porwanie 11-miesięcznej córki. Kilka godzin później znaleziono zwłoki dziewczynkiUdostępnij

Tragiczny finał

Po dwóch godzinach poszukiwań Harlee, odnaleziono jej zwłoki. Martwa dziewczynka znajdowała się w pudełku po pieluchach na podwórku własnego domu. W zaistniałych okolicznościach natychmiast aresztowano 19-latkę i zabrano na komisariat.

Mama Madzi

Historia brzmi zupełnie, jak wydarzenia, do których doszło z udziałem Katarzyny W. z Sosnowca. Przyczyny śmierci 11-miesięcznej dziewczynki wciąż nie są znane, konieczna jest sekcja zwłok, główną podejrzaną w sprawie jest jednak Breanna Lewis.

Zgłosiła porwanie 11-miesięcznej córki. Kilka godzin później znaleziono zwłoki dziewczynkiUdostępnij

Fałszywe zeznania

Póki co 19-latka oskarżona jest o złożenie fałszywego zawiadomienia o przestępstwie. Policjanci wpadli na trop, gdy zorientowali się, że rzekome siniaki powstałe podczas ataku były skutkiem wypadku samochodowego sprzed kilku dni.

Breanna Lewis obecnie przebywa w areszcie do wyjaśnienia sprawy. Najprawdopodobniej zostanie oskarżona o spowodowanie śmierci swojego dziecka

Fotografie: chesterfield.gov, wpde.com