Kategorie Życie

Wykorzystywał wnuczkę. Gdy 12-latka zaszła w ciążę, przeprowadził aborcję z kolegą

Dzieciństwo Brave Charlotte Wade to istny koszmar, który nigdy nie powinien się wydarzyć. Kiedy dziewczynka miała zaledwie 5 lat, zaczął interesować się nią przybrany dziadek, który mieszkał w Southend-on-Sea w Essex oddalonym od domu swojego syna i jego żony o 300 kilometrów. Mimo to odwiedzał ich raz w miesiącu oferując jednocześnie opiekę nad wnuczką, podczas gdy jej rodzice byli w pracy. Nikt jeszcze wtedy nie podejrzewał, że dopuszczał się w tym czasie tak okrutnych czynów.

Zaczęło się od pocałunków

Zachowanie przybranego dziadka w żaden sposób nie wskazywało na to, że pod nieobecność dziewczynki będzie dopuszczał się tak karygodnych czynów. Początkowo zaczął od pocałunków w usta pytając jednocześnie wnuczkę, czy wie, jak całują dorośli. Kiedy już to zrobił, chciał, aby to, co się właśnie wydarzyło, zostało ich sekretem.

Wykorzystywał wnuczkę. Gdy 12-latka zaszła w ciążę, przeprowadził aborcję z kolegą
Wales Online

Gdy mężczyzna upewnił się, że jego jego relacje z dziewczynką nie ujrzały światła dziennego, zaczął pozwalać sobie na coraz więcej

Przybrany dziadek chcąc być bliżej dziewczynki, przeprowadził się w jej sąsiedztwo. Od tego czasu jego zachowanie przekroczyło wszelkie granice absurdu. Pod nieobecność rodziców zaczął dotykać małą Brave w miejscach intymnych, a od momentu, kiedy ta skończyła zaledwie 7 lat, zaczął regularnie wykorzystywać ją seksualnie. Zdarzało się nawet, że wszystko filmował, a kiedy dziewczynka stawiała mu opór, zmuszał ją do współżycia przemocą – dla przykładu wkładaj jej rękę do wrzątku. Tym razem groził jej, że jeśli piśnie słówko, skrzywdzi któregoś z jej braci. W obawie o ich zdrowie, milczała.

Wykorzystywał wnuczkę. Gdy 12-latka zaszła w ciążę, przeprowadził aborcję z kolegą
Materiały policyjne

Miała 12 lat, kiedy zaszła w ciążę

Kiedy Brave skończyła 12 lat, nastolatce 2-krotnie spóźnił się okres. Przybrany dziadek w obawie o to, że jego ofiara może być w ciąży, kupił test ciążowy. Wtedy jego najczarniejsze myśli się potwierdziły – nastolatka była w ciąży. Przerażony mężczyzna nie potrafił się z tym pogodzić, dlatego posunął się do okrutnego czynu.

Przyszedł kolega dziadka i rzucił mnie na podłogę. Myślałam, że też chce mnie zgwałcić. On jednak mnie trzymał, a dziadek wepchnął mi wieszak – relacjonuje dramatyczne chwile dziewczyna

Wykorzystywał ją do 14. roku życia

Mimo incydentu z ciążą, mężczyzna nie przestał wykorzystywać nastolatki – robił to do czasu, aż ta skończyła 14 lat. Przestał molestować swoją ofiarę po tym, jak pokłócił się z jej matką, przez co ostatecznie odsunął się od rodziny.

Prawda wyszła na jaw

Skąd wiadomo o horrorze, który przeżyła Brave? Nastolatka powiedziała sobie dość w listopadzie 2016 roku. To wtedy poszła na policję i o wszystkim opowiedziała. Niedługo potem zwyrodnialec, który przyznał się do stawianych mu zarzutów, został zatrzymany.

Wykorzystywał wnuczkę. Gdy 12-latka zaszła w ciążę, przeprowadził aborcję z kolegą
Wales Online

Brave postanowiła podzielić się swoją historią także w sieci. Wierzyła, że swego rodzaju publiczna spowiedź pomoże jej stawić czoła zwyrodnialcowi, który zniszczył jej życie, odzyskać pewność siebie i uwierzyć w lepsze życie.

Historia Brave pokazuje, że nigdy nie jest za późno na lepsze życie. Wystarczyła tylko odrobina odwagi.