×

Wykorzystywał wnuczkę. Gdy 12-latka zaszła w ciążę, przeprowadził aborcję z kolegą

Dzieciństwo Brave Charlotte Wade to istny koszmar, który nigdy nie powinien się wydarzyć. Kiedy dziewczynka miała zaledwie 5 lat, zaczął interesować się nią przybrany dziadek, który mieszkał w Southend-on-Sea w Essex oddalonym od domu swojego syna i jego żony o 300 kilometrów. Mimo to odwiedzał ich raz w miesiącu oferując jednocześnie opiekę nad wnuczką, podczas gdy jej rodzice byli w pracy. Nikt jeszcze wtedy nie podejrzewał, że dopuszczał się w tym czasie tak okrutnych czynów.

Zaczęło się od pocałunków

Zachowanie przybranego dziadka w żaden sposób nie wskazywało na to, że pod nieobecność dziewczynki będzie dopuszczał się tak karygodnych czynów. Początkowo zaczął od pocałunków w usta pytając jednocześnie wnuczkę, czy wie, jak całują dorośli. Kiedy już to zrobił, chciał, aby to, co się właśnie wydarzyło, zostało ich sekretem.

Wales Online

Gdy mężczyzna upewnił się, że jego jego relacje z dziewczynką nie ujrzały światła dziennego, zaczął pozwalać sobie na coraz więcej

Przybrany dziadek chcąc być bliżej dziewczynki, przeprowadził się w jej sąsiedztwo. Od tego czasu jego zachowanie przekroczyło wszelkie granice absurdu. Pod nieobecność rodziców zaczął dotykać małą Brave w miejscach intymnych, a od momentu, kiedy ta skończyła zaledwie 7 lat, zaczął regularnie wykorzystywać ją seksualnie. Zdarzało się nawet, że wszystko filmował, a kiedy dziewczynka stawiała mu opór, zmuszał ją do współżycia przemocą – dla przykładu wkładaj jej rękę do wrzątku. Tym razem groził jej, że jeśli piśnie słówko, skrzywdzi któregoś z jej braci. W obawie o ich zdrowie, milczała.

Materiały policyjne

Miała 12 lat, kiedy zaszła w ciążę

Kiedy Brave skończyła 12 lat, nastolatce 2-krotnie spóźnił się okres. Przybrany dziadek w obawie o to, że jego ofiara może być w ciąży, kupił test ciążowy. Wtedy jego najczarniejsze myśli się potwierdziły – nastolatka była w ciąży. Przerażony mężczyzna nie potrafił się z tym pogodzić, dlatego posunął się do okrutnego czynu.

Przyszedł kolega dziadka i rzucił mnie na podłogę. Myślałam, że też chce mnie zgwałcić. On jednak mnie trzymał, a dziadek wepchnął mi wieszak – relacjonuje dramatyczne chwile dziewczyna

Wykorzystywał ją do 14. roku życia

Mimo incydentu z ciążą, mężczyzna nie przestał wykorzystywać nastolatki – robił to do czasu, aż ta skończyła 14 lat. Przestał molestować swoją ofiarę po tym, jak pokłócił się z jej matką, przez co ostatecznie odsunął się od rodziny.

Prawda wyszła na jaw

Skąd wiadomo o horrorze, który przeżyła Brave? Nastolatka powiedziała sobie dość w listopadzie 2016 roku. To wtedy poszła na policję i o wszystkim opowiedziała. Niedługo potem zwyrodnialec, który przyznał się do stawianych mu zarzutów, został zatrzymany.

Wales Online

Brave postanowiła podzielić się swoją historią także w sieci. Wierzyła, że swego rodzaju publiczna spowiedź pomoże jej stawić czoła zwyrodnialcowi, który zniszczył jej życie, odzyskać pewność siebie i uwierzyć w lepsze życie.

Historia Brave pokazuje, że nigdy nie jest za późno na lepsze życie. Wystarczyła tylko odrobina odwagi.

Polecane

Może Cię zainteresować