×

Bratanek pobił dotkliwie wujka po tym, gdy zobaczył, co 52-latek robi jego nieletniej dziewczynie

Gdy po raz pierwszy patrzysz na to zdjęcie, myślisz sobie, jaki biedny człowiek. Ktoś go pobił i zrobił mu dużą krzywdę. Gdy poznasz jednak prawdę, która kryje się za tym zdjęcie, nie będziesz wiedzieć, co myśleć..

52-letni William L. Mattson chciał spędzić Sylwestra ze swoim bratankiem i jego dziewczyną. Udał się do ich mieszkania i razem mieli świętować ten wyjątkowy dzień. Gdy chłopaka jeszcze nie było, starszy mężczyzna zaczął dobierać się do nieletniej dziewczyny!

Gdy bratanek wrócił do domu, usłyszał cichy płacz dochodzący z sypialni. Szybko skierował swe kroki w to miejsce i nie mógł uwierzyć własnym oczom w to, co zobaczył! Brat jego ojca dobierał się do jego dziewczyny. Leżał na niej i chciał ją zgwałcić! Ten obrzydliwy widok wywołał w nim ogromną frustrację. Gniew i złość dodała mu odwagi i stał się tak silny, ze nie mógł tego później nawet opisać słowami.

52-latek został brutalnie pobity, a gdy na miejscu pojawiła się policja, bratanek dokładnie opisał całą sytuację. William Mattson z kolei stwierdził podczas przesłuchania, że wypił tylko kilka drinków i chciał tylko pocałować dziewczynę…

No niestety nie działa to tak, że możemy wziąć to, co tylko nam się podoba. Mężczyzna został aresztowany i skazany na 10 lat więzienia.

Zastanawiające jest cały czas to, że w ludziach z nieznanych powodów nagle wzrasta taka potrzeba, której nic nie jest w stanie zahamować…

Może Cię zainteresować

zamknij