×

Roksana Węgiel ma młodszego o 6 lat brata. Podobieństwo widać gołym okiem

Polska po raz pierwszy usłyszała o Roksanie Węgiel, kiedy ta wzięła udział w „The Voice Kids”. Utalentowana wokalistka młodego pokolenia następnie wygrała konkurs Eurowizji Junior i od tego czasu jej kariera nabrała szaleńczego tempa. Nie ma się więc co dziwić, że fani gwiazdy, która wywodzi się z tego samego miasta, co Michał Szpak, chcą wiedzieć o niej wszystko. Także o jej rodzinie, o której 14-latka tak rzadko się wypowiada. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i w wywiadzie dla jednego z magazynów opowiedziała o swoim młodszym bracie. Czy malec pójdzie w ślady utalentowanej siostry i kim tak w ogóle jest brat Roksany Węgiel?

Mama Roksany

Kariera Roxie prawdopodobnie nie miałaby dzisiaj miejsca, gdyby nie mama 14-latki.

Mama rzuciła pracę, by mnie wspierać i ze mną jeździć. Została moim osobistym kierowcą – wyznała Roxie w najnowszym wywiadzie dla „VIVY!”.

26 maja 2018 roku Roksana Węgiel z okazji Dnia Matki pokazała również zdjęcie mamy. Publikujemy je poniżej. Widzicie podobieństwo?

Brat Roksany Węgiel

Młodszy o sześć lat brat Roksany Węgiel ma na imię Maksymilian. Jak dowiadujemy się z wywiadu, chłopiec nie jest zainteresowany muzyką, a co za tym idzie, prawdopodobnie nie pójdzie w ślady sławnej siostry.

Jest nieśmiały i w ogóle nie ciągnie go w stronę muzyki, zdecydowanie woli sport – mówiła Roksana

Jak wygląda 8-letni Maksymilian? Co prawda chłopiec nie prowadzi żadnego profilu w mediach społecznościowych, a więc na próżno go tam szukać. Nie mniej jednak Roksana Węgiel opublikowała zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak wygląda. Jest podobny do młodej artystki? Wielu internautów uważa, że tak.

Tak wygląda brat Roxie Węgiel. Faktycznie jest podobny do siostry?

Ciekawe, czy jak podrośnie, zmieni zdanie i pójdzie w ślady siostry? Przypomnijmy, że Roksana Węgiel powiedziała również nieco więcej o swoim chłopaku.

Może Cię zainteresować

zamknij