×

Roksana Węgiel ma młodszego o 6 lat brata. Podobieństwo widać gołym okiem

Polska po raz pierwszy usłyszała o Roksanie Węgiel, kiedy ta wzięła udział w „The Voice Kids”. Utalentowana wokalistka młodego pokolenia następnie wygrała konkurs Eurowizji Junior i od tego czasu jej kariera nabrała szaleńczego tempa. Nie ma się więc co dziwić, że fani gwiazdy, która wywodzi się z tego samego miasta, co Michał Szpak, chcą wiedzieć o niej wszystko. Także o jej rodzinie, o której 14-latka tak rzadko się wypowiada. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i w wywiadzie dla jednego z magazynów opowiedziała o swoim młodszym bracie. Czy malec pójdzie w ślady utalentowanej siostry i kim tak w ogóle jest brat Roksany Węgiel?

Mama Roksany

Kariera Roxie prawdopodobnie nie miałaby dzisiaj miejsca, gdyby nie mama 14-latki.

Mama rzuciła pracę, by mnie wspierać i ze mną jeździć. Została moim osobistym kierowcą – wyznała Roxie w najnowszym wywiadzie dla „VIVY!”.

26 maja 2018 roku Roksana Węgiel z okazji Dnia Matki pokazała również zdjęcie mamy. Publikujemy je poniżej. Widzicie podobieństwo?

<a href=Instagram">

Instagram

Brat Roksany Węgiel

Młodszy o sześć lat brat Roksany Węgiel ma na imię Maksymilian. Jak dowiadujemy się z wywiadu, chłopiec nie jest zainteresowany muzyką, a co za tym idzie, prawdopodobnie nie pójdzie w ślady sławnej siostry.

Jest nieśmiały i w ogóle nie ciągnie go w stronę muzyki, zdecydowanie woli sport – mówiła Roksana

Jak wygląda 8-letni Maksymilian? Co prawda chłopiec nie prowadzi żadnego profilu w mediach społecznościowych, a więc na próżno go tam szukać. Nie mniej jednak Roksana Węgiel opublikowała zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak wygląda. Jest podobny do młodej artystki? Wielu internautów uważa, że tak.

<a href=Instagram">

Instagram

Tak wygląda brat Roxie Węgiel. Faktycznie jest podobny do siostry?

<a href=Instagram">

Instagram

Ciekawe, czy jak podrośnie, zmieni zdanie i pójdzie w ślady siostry? Przypomnijmy, że Roksana Węgiel powiedziała również nieco więcej o swoim chłopaku.

Może Cię zainteresować