×

Najpiękniejsza dziewczynka na świecie ma brata. Ależ z niego młody przystojniak!

Najpiękniejsza dziewczynka na świecie ma brata! Rodzeństwo robi furorę w Internecie. Są naprawdę niesamowici. Jak wygląda brat najpiękniejszej dziewczynki świata? Odpowiedź na to pytanie poznacie poniżej.

8-letnia Anastasia Pavlovna Knyazeva to zdaniem wielu (m.in. brytyjskich mediów) najpiękniejsza dziewczynka na świecie i taka opinia wydaje się być jak najbardziej zrozumiała. Mała piękność ma duże, błękitne oczy, długie, kasztanowe włosy i porcelanową cerę, co w połączeniu sprawia, że wygląda niczym śliczna laleczka.

Nie ma się więc co dziwić, że ludzie często nie potrafią przejść obok niej obojętnie. Kruszynka, której profil na Instgramie obserwuje już prawie 1,5 mln osób, ma też rodzeństwo.

Mimo młodego wieku, Anastasia była już twarzą takich marek, jak Little Miss Aoki czy Kisabiano

Mały Aniołek ze względu na swoją urodę na swoją ponadprzeciętną urodę na brak zainteresowania narzekać nie może. Bardzo szybko trafiła pod skrzydła prestiżowej agencji modelingowej dla dzieci President Kids Management. Taka kolej rzeczy nie wszystkim się jednak podoba – część fanów uważa, że na karierę w jej przypadku przyjdzie jeszcze czas (szczególnie w świecie modelingu, który potrafi być okrutny), a teraz powinna cieszyć się dzieciństwem. Nie mniej wszystko wskazuje na to, że rodzice Anastasii dopatrują się szansy na to, żeby ich dziecko zdobyło sukces w bardzo młodym wieku. Oby tylko nie odbiło się to negatywnie na jej przyszłości.

Brat najpiękniejszej dziewczynki świata

Z pewnością wielu ludzi zadaje sobie pytanie, jak wygląda rodzeństwo najpiękniejszej dziewczynki świata i czy również może pochwalić się ponadprzeciętną urodą? Na Instagramie Anastasii można znaleźć również zdjęcia jej brata, na których często pozują razem. Póki co nie wiadomo zbyt wiele o chłopcu oprócz tego, jak wygląda – malec ma jaśniejsze włosy od swojej siostry, niebieskie oczy i wygląda na bardzo sympatycznego dzieciaka.

Jedno jest pewne. Jeśli jego wygląd nie ulegnie diametralnej zmianie na przestrzeni następnych lat, to już niebawem nie będzie potrafił odpędzić się od dziewczyn.

Jak myślicie, wyrośnie z niego przystojniacha?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij