×

Mariusz Pudzianowski ma aż dwóch braci. Niesamowite, jak bardzo są podobni!

Wszyscy znają Mariusza Pudzianowskiego i jego brata Krystiana, z którym siłacz założył kilka lat temu grupę muzyczną „Pudzianowski Band”. Okazuje się, że istnieje także drugi brat Mariusza Pudzianowskiego, z którym siłacz zdecydowanie rzadziej pokazuje się publicznie. Internauci są zaszokowani odkryciem.

Pudzian i rodzina

Mariusz Pudzianowski to jedna z bardziej lubianych polskich gwiazd. Jego fani pokochali go, kiedy występował w konkursach „Strongman”, ale później Pudzianowski próbował swoich sił w rożnych dziedzinach.

W 2005 roku stworzył nawet ze swoim bratem Krystianem zespół muzyczny. To właśnie młodszemu od Mariusza Krystianowi, zawdzięczamy niezapomnianą piosenkę „Dawaj na ring”, przy której Pudzian często wychodzi na ring.

Drugi brat Mariusza Pudzianowskiego

Ostatnio internauci odkryli, że Krystian to nie jedyny brat Mariusza Pudzianowskiego. Na zdjęciu, do którego dotarli użytkownicy portalu „Wykop” jest także starszy o 2 lata od Mariusza Dominik Pudzianowski.

Drugi brat też jest związany ze sportem i sztukami walki, ale w przeciwieństwie od najmłodszego Krystiana raczej stroni od mediów.

Patrząc po komentarzach, użytkownicy wykopu są zachwyceni swoim odkryciem i są pod wrażeniem tego, jak bardzo podobni są trzej bracia:

To chyba działa na zasadzie trójcy świętej, gdzie Pudzian istnieje w trzech osobach

Wyglądają jak klony jednego człowieka

Ten trzeci to ma wypas, nie tylko jest bratem Pudziana, jest jeszcze bratem brata Pudziana

Słyszeliście wcześniej o Dominiku Pudzianowskim?

Polecane