×

Brat Małgorzaty Rozenek podbił serca internautek. „Brad Pitt jak żywy”

Brat Małgorzaty Rozenek rzadko pokazuje się publicznie, ale za każdym razem kiedy się pojawia, robi prawdziwą furorę. Tak było i tym razem, gdy żona Radka Majdana pochwaliła się zdjęciem z bratem i synami. Internautki obsypały Mishę komplementami.

Kim jest Misha Kostrzewski?

Małgorzata Rozenek-Majdan lubi pokazywać w mediach społecznościowych kadry ze swojego życia rodzinnego. Najczęściej pozuje do zdjęć z Radosławem Majdanem i synami. Ale czasem na zdjęciach celebrytki pojawia się również on – Michał Misha Kostrzewski (Michał nazywany jest Mishą ze względu na jego idola – Mishę Baryshnikova). Czym zajmuje się brat Małgorzaty Rozenek?

Misha na co dzień mieszka we Francji. Ukończył szkołę baletową i pracuje jako tancerz i choreograf w operze w Lyonie. Celebrytka chętnie chwali się osiągnięciami swojego brata.

Jest wybitnym tancerzem. Odnosi duże sukcesy, ma żonę i trójkę dzieci. Przez 10 lat był solistą w operze w Monte Carlo, teraz jest solistą w operze w Lyonie, zajmuje się choreografią

– mówiła Rozenek w Dzień Dobry TVN.

Jest spełniony również prywatnie. Ma 47 lat i jest ojcem dwóch nastolatek i jednego nastoletniego syna.

Brat Małgorzaty Rozenek podobny do Brada Pitta?

Gdy Misha odwiedza Małgorzatę Rozenek natychmiast wzbudza ogromne zainteresowanie. Tak było i tym razem, gdy celebrytka dodała rodzinne zdjęcie, na którym są jej synowie – Stanisław, Tadeusz i Henryk, a także Michał Kostrzewski. Jak można się domyślać, to on skupił całą uwagę internautów, a raczej internautek.

Misha jest przystojnym mężczyzną, dlatego fanki Rozenek szaleją na jego punkcie. Celebrytka doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Połączenie Toma Cruise’a z młodym Melem Gibsonem. Niektórzy doszukują się też podobieństwa do Brada Pitta. Dla mnie to po prostu Misha, mój brat. Oczy mamy te same

– stwierdziła.

Faktycznie, widać spore podobieństwo, ale to nie na nim skupiają się internautki. Gdy tylko Misha pojawia się na zdjęciu, natychmiast jest obsypywany komplementami.

Pod najnowszym zdjęciem „Perfekcyjna” napisała:

Jest brat jest zabawa. nie ma za to make up’u, ale Tadek ma siniaka. Zabawy w lockdownie, Misha, rodzeństwo, ja to mam plecy.

W komentarzach zawrzało.

Wow, jaki przystojny ten brat

Braciszek… No, no, ciasteczko takie słodziutkie.

Brad Pitt jak żywy

Brat ogień

Z takim zainteresowaniem wśród internautek Misha mógłby śmiało spróbować swoich sił w show-biznesie. Kto wie, może przebiłby popularnością znaną siostrę?

 

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij