×

Brat Magdy Gessler w mocnych słowach opisuje ich relacje. „Nie widujemy jej inaczej niż w TV”

Brat Magdy Gessler, Piotr Ikonowicz zwierzył się w programie „Politycy od kuchni” z tego, jak wyglądają jego relacje rodzinne. Znana restauratorka i działacz społeczny uchodzą za jedno z najbardziej interesujących rodzeństw polskiego show-biznesu. Czy potrafią się ze sobą dogadać?

Brat Magdy Gessler – kim jest?

Piotr Ikonowicz, który od lat jest aktywny w świecie polityki i zaciekle walczy o sprawiedliwość społeczną, zwierzył się w programie „Politycy od kuchni” z tego, jak wyglądają jego relacje rodzinne z gospodynią programu „Kuchenne Rewolucje”. Były kandydat na prezydenta RP jeszcze niedawno skarżył się, że jego codzienność wygląda całkowicie inaczej niż gwiazdorskie życie siostry.

Mężczyzna, który często jest jedyną osobą, do której mogą zwrócić się potrzebujący, sam zmaga się z trudami ubogiej egzystencji. Mieszkanie Ikonowicza na warszawskich Włochach jeszcze kilka lat temu było ruiną. Pomimo odnowienia, wciąż nie ma w nim centralnego ogrzewania, a polityk musi palić w piecu węglowym i dogrzewać pomieszczenie elektrycznymi piecykami.

Podczas, gdy Gessler zarabia miliony jako youtuberka i gwiazda TVN-u, on ledwo wiąże koniec z końcem…

Trudne relacje rodzinne?

Ikonowicz stwierdził, że pomiędzy nim, a siostrą nie ma konfliktu. Niemniej jednak, polityk w dosadnych słowach podsumował postawę Magdy Gessler wobec niego. Przyznał, że siostra nigdy nie odwiedziła go w domu, w którym mieszka już od ponad dwóch lat.

Magda Gessler jest gwiazdą światową i jest chyba ciągle na orbicie. My jej nie widujemy inaczej niż w telewizorze. No może czasami w święta.

Pomagający walczyć o sprawiedliwość ludzi pokrzywdzonych zaznaczył, że rozmawia z Gessler przez telefon, a ich kontakty, choć rzadkie, są życzliwe.

Mam wrażenie, że moja siostra stała się własnością korporacji telewizyjnej i nie bardzo ma życie prywatne

Piotr Ikonowicz od 2014 roku pełni rolę przewodniczącego założonego przez siebie Ruchu Sprawiedliwości Społecznej. W przeszłości był liderem Polskiej Partii Socjalistycznej oraz partii Nowa Lewica.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować