×

Brad Pitt i Jennifer Aniston znowu razem?! „Mówią, że są w sobie zakochani”

Jakiś czas temu jeden z najprzystojniejszych mężczyzn świata, Brad Pitt, oficjalnie stał się singlem. Wszystko wskazuje jednak na to, że nieudanym, długoletnim związku z Angeliną Jolie amerykański aktor nie rozpaczał zbyt długo. Media już od jakiegoś czasu donoszą o rzekomym romansie Brada Pitta ze jego byłą żoną, Jennifer Aniston. Teraz okazuje się, że plotki mogą mieć wiele wspólnego z prawdą!

Brad Pitt i Jennifer Aniston znowu razem?

Plotki o rzekomym związku Brada Pitta i Jennifer Aniston krążą w mediach już od blisko 3 lat.

Na dobrą sprawę zaczęły się, kiedy w 2016 roku Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód, który został sfinalizowany trzy lata później. Po oficjalnym rozstaniu Brad nie zamierzał ubolewać i wrócił do Jennifer. Jennifer, która najwyraźniej przebaczyła mu wcześniejsze rozstanie.

Przypomnijmy sobie, jak wcześniej razem wyglądali

Para planuje romantyczny wypad do Francji

Od kiedy Brad Pitt oficjalnie stał się single, para nie kryje się z uczuciami.

Przyjaciele brzęczą o tym na prawo i lewo – Brad i Jen znów mówią, że są w sobie zakochani. Pitt jest gotowy podjąć ryzyko i zabrać Jen do Chateau Miraval – posiadłości we Francji, która należy do niego i Angeliny. Jolie będzie niesamowicie wściekła gdy się o tym dowie, ale Brad myśli, że Jennifer doceni prywatność i romantyczną atmosferę, którą oferuje zamek. Zaplanował każdy detal, od spacerów po winiarni do kolacji przy świecach – skwitował informator tabloidu

Kto by pomyślał, że Brad Pitt i Jennifer Aniston do siebie wrócą. A jednak…

Polecane

Może Cię zainteresować