×

Sylwia Bomba pomagała schudnąć Big Boyowi? Opowiedziała, jak było naprawdę

Big Boy, czyli Mateusz Borkowski z „Gogglebox. Przed Telewizorem” przeszedł niedawno spektakularną metamorfozę. Jednak nie jest jedynym uczestnikiem show, który zrzucił kilka dodatkowych kilogramów. W tym samym czasie na dietę przeszła także Sylwia Bomba. Ona także postanowiła zawalczyć o szczupłą sylwetkę. Ostatnio Sylwia Bomba opowiedziała, kto kogo motywował do ćwiczeń i czy wspierała Big Boya w odchudzaniu.

Big Boy schudł ponad 160 kilogramów

Przemiana Mateusza Borkowskiego to chyba jedna z najbardziej spektakularnych metamorfoz w Polskiej telewizji. Jeszcze trzy lata temu uczestnik „Gogglebox. Przed Telewizorem” ważył 240 kg. W końcu uświadomił sobie, że musi schudnąć. I nie chodziło tutaj o wygląd, ale przede wszystkim o zdrowie. Taka waga zagrażała jego życiu. Dzięki pomocy lekarza i wytrwałości udało mu się zrzucić ponad 160 kg.

Kto kogo motywował na diecie? Sylwia Bomba wspierała Big Boya, czy to on zachęcał ją do ćwiczeń?

Jak się okazuje, w tym samym czasie walkę z dodatkowymi kilogramami podjął nie tylko Big Boy. Na dietę przeszła także inna uczestniczka „Gogglebox”, czyli Sylwia Bomba. Obojgu udało się wytrwać w odchudzaniu. Czy Bomba motywowała Borkowskiego do ćwiczeń?

Sylwia Bomba wspierała Big Boya

Wszystkiego możemy dowiedzieć się z ostatniego wywiadu z Bombą. W rozmowie z „Party” 32-latka wyznała, czy pomagała Big Boyowi w walce o zdrowie:

Jego metamorfoza jest spektakularna, bo było z czego zaczynać. Ważył dużo ponad 2 setki, więc rzeczywiście jest to spektakularne i okupione jego dużą pracą. Byliśmy na obiedzie i o wszystkim opowiadał i to jest chyba jeszcze trudniejsze niż takie moje chudnięcie. Bo to już było chudnięcie zdrowotne, pamiętam, jak opowiadał, że było mu już ciężko wejść po schodach. [Wspieranie – przyp. red] wychodziło naturalnie. On się odchudzał u siebie i tylko w pewnym momencie wysyłaliśmy sobie zdjęcia kto więcej i kto ma jakie postępy

Spektakularne efekty diety Big Boya i Sylwii Bomby

Rzeczywiście metamorfoza Big Boya robi ogromne wrażenie. Porównując starsze i nowsze odcinki „Gogglebox. Przed telewizorem” trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Jednak przemiana nie przyszła Borkowskiemu łatwo.

Przed operacją miał problem ze zrzuceniem dodatkowych kilogramów. Na szczęście się nie poddawał i udało mu się zakwalifikować na operację. Po trzech latach z przydomku „big” został mu tylko wzrost, a nadwaga to już tylko wspomnienie.

Jednak przemianę Sylwii Bomby również widać gołym okiem. 32-latka nie miała takich problemów z wagą jak Big Boy, ale i tak doszła do wniosku, że czas postawić na zdrowszy styl życia.

Zdecydowała się nie tylko na dietę, ale także na intensywne ćwiczenia. Efekty jej starań są naprawdę imponujące!

Może Cię zainteresować

zamknij