×

2 mężczyzn poddaje się eksperymentowi, w którym odczuwają ból jak podczas porodu. Szybko tego żałują

Bóle porodowe według kobiet są jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz czego się spodziewać. Niektórzy opisują doznania jako bezbolesne, podczas gdy inne kobiety twierdzą, że czują się jakby uderzył je pociąg.

Nie jest żadną tajemnicą, że poród to bolesna sprawa, ale mężczyźni czasem wydają się w to nie wierzyć. No, bo przecież kobiety mają tendencję do wyolbrzymiania i jakby to było takie okropne, to nie decydowałyby się na kolejne dzieci. Zabawni ci mężczyźni.

Dwóch odważnych śmiałków zdecydowało się doświadczyć tego co kobieta podczas porodu. Zobaczmy, czy to takie wyolbrzymione i przyjemne. Dowiemy się też, czy ich opinia uległa zmianie.

porod-2

Na początku wydaje im się, że to nie takie straszne.

Przecież wszystko idzie łatwo, ale wystarczy chwilę poczekać, aby dowiedzieć się jak to rzeczywiście przebiega i co wtedy czują. Najzabawniejsze jest to, że żony mężczyzn były razem z nimi, trochę jak zamiana ról.

porod-1

Początkowa faza „porodu” była do zniesienia. Mężczyźni żartują i śmieją się, że to wcale nie takie złe, ale powoli wszystko nabiera rozpędu. Nie minęło wiele czasu zanim zaczęli krzyczeć i prosić swoje żony o wsparcie.

By złagodzić ból, wierzgali nagami jakby miało im to pomóc. Nawet nie próbowali kontrolować oddechu! Nie mówiąc o masie innych czynności, których kobieta nie może lub musi robić!

porod-4

To było dość zabawne dla żon, szczególnie, gdy te się uśmiechały i pytały „Nie jest tak źle kochanie, prawda?”

Rezultat końcowy? Ich twarze mówią wszystko. Kompletna porażka i zmiana dotychczasowej decyzji na temat porodu. Jeden z mężczyzn podziękował swojej mamie, bo dla niego ból był nie do zniesienia.

porod-3

Tak więc drodzy panowie, doceńcie wielkie poświęcenie swoich mam i żon. Mimo, że ból jest nie do zniesienia, czym jest kilka godzin cierpienia w porównaniu do uśmiechu maleństwa wydanego na świat?

Nagranie z eksperymentu możecie obejrzeć tutaj.

Może Cię zainteresować

zamknij