Klientka McDonald’s wpada w szał i atakuje postawną pracownicę. Ta nie pozostaje jej dłużna

Skandaliczna sytuacja miała miejsce w jednej z restauracji McDonald’s w Las Vegas. To właśnie tam doszło do brutalnej bójki pomiędzy pracownicą lokalu, a niezadowoloną klientką. Ta druga nie miała najmniejszych szans w starciu z o wiele masywniejszą od niej kobietą. Szokujące nagranie trafiło do sieci. Jego autorem jest Marie Dayag, która przebywała w tym czasie w lokalu.

Powód wybuchu agresji

Nie wiadomo, co było powodem wybuchu agresji u kobiety. Jak twierdzi autorka nagrania, klientka restauracji próbowała napełnić kubek po wodzie darmowym napojem i skorzystać z tzw. dolewki, choć jej nie przysługiwała. Maszyna była jednak wyłączona, co wywołało u klientki napad szału.

16-letni Kuba przed morderstwem został porwany! Na jaw wychodzą szokujące fakty

Później było już tylko gorzej

Niezadowolona klienta pozwoliła sobie na obrażenie obsługi lokalu. Nagranie ma swój początek jednak odrobinę później. Zaczyna się od momentu, kiedy klientka rzuca shakiem mlecznym w pracownicę. Wtedy miarka się przebrała, a postawnej kobiecie puściły nerwy. Pracownica podeszła do klientki, chwyciła ją i… zaczęła okładać. Między obiema kobietami doszło do poważnej szarpaniny. Nie brakowało mocnych ciosów, a nawet bolesnego rzutu na stół. Walka była jednak jednostronna. Klientka, która rzuciła shekiem mlecznym nie miała najmniejszym szans.

Klientka McDonald’s wpada w szał i atakuje postawną pracownicę. Ta nie pozostaje jej dłużnaUdostępnij
Zostawiła córeczkę z partnerem. Gdy wróciła, dziewczynka zanosiła się od płaczu

Interwencja pracowników

Chwilę później do akcji wkroczyli inni pracownicy, którzy próbowali załagodzić sytuację, choć początkowo kompletnie im to nie wychodziło. Pod koniec nagrania klientka próbowała jeszcze zaatakować krzesłem, ale na nic się to zdało.

Sprawa wyszła na jaw dzięki nagraniu

Niewykluczone, że sprawa nie wyszłaby na jaw, gdyby nie zamieszczone na YouTube wideo. Nagranie dokładnie pokazuje, co wydarzyło się tego dnia w lokalu McDonald’s w Las Vegas.

Ostrzegamy, to nie jest wideo dla osób o słabych nerwach 😬

Zobacz także:

Źródło: youtube.com, dailymail.co.uk | Fotografie: youtube.com