×

Turyści zdemolowali lokal w Krynicy i pobili kelnerkę. Kobieta straciła przytomność

O zachowaniu Polaków podczas wakacji można powiedzieć wiele. Niestety, nie zawsze są to dobre informacje. Przekonali się o tym pracownicy lokalu z Krynicy Morskiej, gdzie doszło do bójki między klientami. Oberwało się jednak nie tylko im. W skutek agresywnego zachowania jedna z kelnerek… straciła przytomność! Cała sytuacja została zarejestrowana na nagraniu.

Co tam się działo?

Krótkie, 3-minutowe nagranie pokazuje, jak bawią się „janusze wakacji”. Przewracanie krzeseł, wyzwiska, łamanie stolików i pełno przekleństw to tylko część „atrakcji”, które można było zaobserwować w minioną niedzielę w jednym z nadmorskich lokali. Niestety podczas całego zdarzenia ucierpiała również jedna z kelnerek, która została uderzona w tył głowy po czym upadła na twarz.

Jak doszło do awantury?

Prawdopodobnie sześciu mężczyzn wszczęło awanturę z klientami lokalu. Jedna z kobiet przebywających w lokalu próbowała interweniować i wówczas jeden z mężczyzn uderzył ją w głowę. Wezwani na miejsce policjanci udzielili jej pomocy. Kobieta trafiła do szpitala – mówi sierż. sztab. Joanna Słowik z KPP w Nowym Dworze Gdański

Nagranie z miejsca zdarzenia można obejrzeć poniżej.

Może Cię zainteresować

zamknij