×

Bogusław Linda w poważnym stanie. Aktor walczy o powrót do zdrowia

„Czas biegnie trzy razy szybciej niż kiedyś” – mówił niedawno popularny aktor w jednym z wywiadów. Teraz docierają do nas przykre wieści na temat zdrowia aktora. Bogusław Linda w poważnym stanie. Robi wszystko, co może, żeby uniknąć wizyty w szpitalu i operacji.

Bogusław Linda w poważnym stanie

Jest jednym z najbardziej charakterystycznych aktorów polskiego kina. Kobiety go uwielbiały – przystojny, a do tego obdarzony niskim, męskim głosem. Kwestie, które wypowiadał i postacie, które kreował przechodziły do historii polskiego kina.

Bogusław Linda w poważnym stanie

https://twitter.com/rzeczpospolita/status/879658566776487937/photo/1Twitter

Dziś Bogusław Linda ma 68 lat. Od dawna boryka się z problemami zdrowotnymi. Mimo to nadal pozostaje aktywny zawodowo. W 2019 roku aktor zagrał w „Czarnym mercedesie”, a w ubiegłym roku wystąpił w filmie „Psy 3. W imię zasad”. Niestety, teraz media obiegły smutne wieści. Dolegliwości aktora pogorszyły się…

Starzeję się, rejestruję charakterystyczne sygnały psychofizyczne. Czas biegnie trzy razy szybciej niż kiedyś

– mówił Linda w wywiadzie udzielonym tygodnikowi Na żywo.

Aktor walczy o to, by uniknąć operacji.

Linda boi się szpitala

Bogusław Linda od dawna boryka się z poważnymi problemami z kręgosłupem. Chociaż od lat doskwiera mu ból, aktor się nie poddaje i stara się walczyć. Wspiera go w tym żona Lidia Popiel i przyjaciele, którzy namawiają aktora, by poddał się operacji, zaleconej przez lekarzy. Jednak Linda pozostaje nieugięty. Woli korzystać z niekonwencjonalnych metod medycyny naturalnej.

Aktor próbuje wrócić do pełni sił, korzystając z zabiegów, w trakcie których masażysta wciera w niego specjalną miksturę.

Nie wyobraża sobie pobytu w szpitalu. Szczególnie teraz, w tych dziwnych, niepewnych czasach

– zdradza znajomy aktora w rozmowie z tygodnikiem Na żywo.

Bogusław Linda nie ukrywa, że boi się chorób związanych ze starością i tego, że stanie się bezradny.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować