×

Boczek z „Kiepskich” schudł! Dariusz Gnatowski zachwycił swoją metamorfozą

Boczek z „Kiepskich” schudł! Dariusz Gnatowski przeszedł metamorfozę i wygląda na to, że jest w świetnej formie. Budził podziw na najnowszej ramówce Polsatu.

Boczek z „Kiepskich” schudł! Jest lżejszy o 25 kilogramów

Dariusz Gnatowski najlepiej znany nam jest z roli Boczka w popularnym serialu telewizji Polsat „Świat według Kiepskich”. Przypomnijmy, że Arnold pracuje w rzeźni. Zatrudnił się tam z powodu swojej miłości do kiełbasy. Najciekawszym faktem jest to, że mówi się, iż jest w tym miejscu najszczuplejszym pracownikiem!

Kilka dni temu Dariusz pojawił się na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu. Od razu można było zaobserwować, że bardzo się zmienił. Jego metamorfoza jest zachwycająca! Aktor schudł 25 kilogramów!

Boczek z

Choroba

Nie da się ukryć, że aktor od zawsze nosił większy rozmiar, ale w pewnym momencie naprawdę znacząco przytył. Wszystko z powodu podstępnej choroby – cukrzycy typu 2. Dlaczego podstępnej? Otóż rozwija się ona przez wiele lat i zupełnie nie daje o sobie znać. Oczywiście do czasu.

Boczek z

Boczek z „Kiepskich” schudł! Dariusz Gnatowski wygląda naprawdę dobrze

Jednak w ostatnim czasie Dariusz zdecydował, że pora przejść na dietę. Zrobił to dla polepszenia swojego zdrowia. W jego decyzji bardzo wspiera go żona. Widać, że była to słuszna decyzja! Aktor wygląda naprawdę dobrze. My jesteśmy zachwyceni i trzymamy kciuki za wytrwałość!

Polecane