×

Horoskop na Blue Monday i nie tylko. Dla trzech znaków zodiaku ten dzień zakończy się fatalnie!

Dzisiaj jest tzw. Blue Monday, czyli najbardziej depresyjny dzień w roku. Patrząc, co dzieje się na zewnątrz – trudno się z tym nie zgodzić. W dodatku nad pewnymi znakami zodiaku wiszą ciemne chmury. Czy masz się czym martwić dzisiaj i w całym tym tygodniu?

<a href=Pixabay">

Pixabay

Blue Monday: horoskop

Blue Monday to najbardziej depresyjny dzień w roku. Przynajmniej według Cliffa Arnalla, który wprowadził to  określenie. Przypada on jakoby w trzeci poniedziałek stycznia, czyli dokładnie dzisiaj – 20 stycznia 2020 r.

Do 2011 roku był to poniedziałek ostatniego pełnego tygodnia. Biorąc pod uwagę, że dziś przypada nagły wzrost ciśnienia, może to być powiązane? Wychodzi na to, że zodiaki zodiaku także nie wskazują (przynajmniej dla niektórych), aby dzisiejszy dzień był udany.

Waga

Nie pozwól zachwiać swoją równowagą! Cokolwiek dziś zrobisz wbrew sobie i swoim przekonaniom, szybko obróci się przeciwko tobie.

W tym tygodniu skupisz się głównie na pracy oraz finansach. Czekają cię spokojne, ale bardzo pracowite dni.

Skorpion

Jeśli masz na kogoś liczyć to na najlepszą osobę na świecie – czyli samego siebie. Nie powierzaj żadnej sprawy komuś innemu. Bo skutki będą opłakane.

Ten tydzień zapowiada się całkiem pozytywnie i spodziewaj się dobrej energii. Na pewno spędzisz go w towarzystwie przyjaciół i rodziny.

<a href=Pixabay">

Pixabay

Lew

Dziś masz prawo się wylegiwać i wyciągnąć łapy do góry. Wszystko jest już gotowe i sprawna organizacja ponownie cię nie zawiodła.

Początek tygodnia zapowiada się całkiem nieźle i prawdopodobnie spodziewał się jakiegoś sukcesu. Może poznasz kogoś wyjątkowego albo czeka cię awans! Zakończenie tygodnia będzie na pewno pozytywne.

Panna

Znowu zaczynasz kombinować? To lepiej przestań, bo zwykle sprawdzają się proste rozwiązania, a nie skomplikowane plany. Szczególności dzisiaj!

W tym tygodniu czeka was nauka i większość spraw będziecie musieli załatwić sami. To będzie na pewno pracowity tydzień.

Wodnik

Ciągle główkujesz i próbujesz coś robić na siłę. Przestań! Zastanów się najpierw, czy to konieczne i nie martw się – jeśli się poddasz, nikt nie będzie żywił do ciebie urazy.

Zbliżający się tydzień będzie niezwykle dynamiczny i czekają cię dobre oraz złe chwile. Niektóre dni mogą przynieść spore zmiany w Twoim życiu.

<a href=Freepik">

Freepik

Strzelec

Zmiany są naturalną częścią życia, jednak Ty zawsze jesteś stały. Uważaj tylko, żeby twarde przekonania nie pociągnęły cię do tyłu.

Ten tydzień zapowiada się całkiem ciężko i będziesz przepracowany oraz lekko podłamany. Na szczęście ostatnie dni tygodnia będą lepsze i złapiesz oddech.

Baran

Wściekłość dziś niewiele ci pomoże, w szczególności przy sytuacjach, które ktoś ją odbiera inaczej niż ty. Najwyraźniej zbyt się różnice i nie dojdziecie do kompromisu.

Kolejne dni przyniosą więcej radości oraz powodzenie wszelkich trudnych kwestii, jak egzaminy czy rozmowa o pracę.

Byk

Po raz kolejny ktoś cię prosi o przysługę? Stań się w końcu bardziej asertywny! To, że raz komuś pomogłeś nie oznacza, że masz go cały czas ratować z opresji.

Cały najbliższy tydzień ma wypaść całkiem nieźle, choć jeden lub dwa dni mogą być gorsze. Najważniejsze to starać się i nie poddawać!

Bliźnięta

Znowu popadasz w melancholię i wracasz do rzeczy znajomych oraz starych. Nic to nie zmienia i pora na radykalne zmiany.

Tydzień upłynie pod wieloma sprawunkami związanymi z urzędami. Lepiej wystrzegać się poważnych rozmów z przełożonymi. Ich efekt nie będzie najlepszy! Może się zdarzyć, że któryś ze sprzętów domowych odmówi posłuszeństwa.

<a href=Pixabay">

Pixabay

Ryby

Znów czujesz, że przegrywasz dyskusję, choć wiesz, że masz rację. Przestań brać tak wszystko do siebie. Czasem nawet mądrością nie zmienisz kogoś na siłę.

Zbliżający tydzień zapowiada się dobrze, jednak może cię spotkać bardzo nieprzyjemna chwila i stracisz coś cennego!

Rak

Złożyłeś komuś obietnicę? To lepiej ją spełnił, bo urażona osoba już ci nie wybaczy.

W tygodniu czeka cię spory wydatek i lepiej uważać na co wydajesz pieniądze. Będziesz szukał okazji do zarobku oraz dobrej inwestycji. Dlatego zwróć uwagę również na to, co podpisujesz!

Koziorożec

Zacząłeś się nudzić tym, co znasz i szukasz czegoś nowego? To idealna pora żebyś obejrzał najnowszy film z ulubionym aktorem lub sięgnął po książkę ulubionego autora. Nie rozczarujesz się.

Tydzień początkowo spędzisz rodzinnie i na spokojnie. Niestety weekend zapowiada się naprawdę ciężko.

Dla niektórych Blue Monday nie będzie łatwy, ale horoskop wskazuje także pozytywy. A jak wyglądasz wasz najbardziej depresyjny dzień w roku?

Źródła: www.youtube.com, dzienniklodzki.pl, lelum.pl
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Pixabay, Freepic

Może Cię zainteresować