×

Nowy hit sieci. Kobiety kupują błonę dziewiczą, aby oszukać swojego partnera. Absurd roku?

Myślisz, że w sieci można kupić wszystko? Dobrze kombinujesz! Nie tylko mamy tu na myśli nielegalne rzeczy, ale też takie, które mocno wykraczają poza jakąkolwiek granicę. Dowodem na to jest na pewno błona dziewicza, którą można kupić na jednej z cieszących się popularnością stron – Aliexpress. Szczegółowa analiza produktu pojawiła się z kolei na stronie krajwspanialy.pl. Ciężko nam uwierzyć, że takie coś w ogóle ktoś wymyślił, a co dopiero, że są kobiety, które decydują się na taki zakup.

W jakim celu kupuje się błonę dziewiczą?

Powód jest błahy… Kobiety chcą, aby ich ukochani myśleli, że one są cały czas dziewicami. Myślicie, że to niemożliwe do zrealizowania? Okazuje się, że aplikacja jest bardzo prosta i mężczyzna nie zorientuje się, że ma do czynienia z oszustwem. Tylko teraz pojawia się pytanie: „Czy któraś z pań chce naprawdę budować relację na takim kłamstwie?”.

W opakowaniu znajdują się dwie sztuki błony, a do tego załączona jest instrukcja obsługi

Na stronie krajwspaniały.pl pojawił się przetłumaczony opis tego, jak aplikować produkt:

„Zestaw do naprawy dziewictwa” to rodzaj sztucznej membrany która ma symulować prawdziwą błonę dziewiczą. Ponieważ błona może pęknąć na skutek aktywności fizycznej, albo nawet użycia tamponu (jasne), wiele kobiet chciałoby przywrócić swoje dziewictwo. Sztuczna błona zapewnia szybki i prosty sposób dzięki któremu ponownie staniesz się dziewicą!

Włóż ostrożnie Sztuczną Błonę do pochwy. Stwardnieje w ciągu kilku minut. Kiedy twój kochanek dokona penetracji, będzie ona wydzielać płyn wyglądający jak krew, ale wydzieliny nie będzie zbyt wiele, akurat tyle ile potrzeba. Dodaj kilka jęków i westchnień i (błona) będzie nie do wykrycia!

Czy tylko nam się wydaje, że to absurd, który nie powinien mieć miejsca?

Przerażające jest jednak także to, że rzecz ma naprawdę popyt i kobiety chętnie go kupują. Na stronie sprzedawcy pojawiają się pozytywne komentarze transakcji.

Bardzo szybka dostawa. Użyłam na moim chłopaku i on definitywnie uwierzył, że był moim pierwszym

Polecam, naprawdę warto wypróbować

Odzyskasz szybko swoją godność i zyskasz szacunek w oczach chłopaka

Boimy się tego, co można znaleźć jeszcze w w odmętach internetu

Polecane

Może Cię zainteresować