×

Roczna dziewczynka błąkało się nad ranem po domu. Mama zamontowała kamerę, by wyjaśnić sprawę

Psy i dzieci to mieszanka niebywale urocza i jednocześnie wybuchowa. Przekonali się o tym rodzice 15-miesięcznej Chloe i dwóch Golden Retrieverów, Bleu i Colby.

Psi bracia

O Bleu i Colby Internet usłyszał, gdy psiaki były szczeniętami. Nagranie rozentuzjazmowanych psiaków biegnących na posiłek zostało obejrzane 13 milionów razy. Choć minęło już kilka lat, Bleu i Colby stali się jedynie większymi łobuzami.

Dziecko i psy

Choć dziewczynka ma zaledwie 15-miesięcy wraz z psami już teraz zostali najlepszymi przyjaciółmi. Bleu i Colby szybko zorientowali się, że w kwestii przysmaków Chloe jest o wiele hojniejsza niż jej rodzice, co było kolejnym powodem, by spędzać wspólnie czas.

Pora śniadania

Psy jak to psy doskonale wiedzą, kiedy jest pora śniadania i domagają się ulubionego posiłku, często nie zważając na to, że właściciele nadal są w łóżku. Golden Retrievery znalazły jednak znacznie łatwiejszy sposób na otrzymanie przekąski, a nawet dwóch.

Zabłąkane niemowlę

Kiedy mama Chloe znalazła dziewczynkę błąkającą się po domu nad ranem, była zaniepokojona. Córka była zbyt mała, by samodzielnie otworzyć drzwi swojego pokoju. Kobieta zamontowała więc kamerę, by wyjaśnić całą sprawę.

Nocna ucieczka

Brawurowa ucieczka została uwieczniona na nagraniu. Psy uwolniły swoją partnerkę w zbrodni, otwierając drzwi na wolność. Delikatna pobudka sprawia dziewczynce mnóstwo radości, a wdzięczność okazuje psimi przysmakami. Po prostu zbrodnia idealna!

Całej trójce grzechy wybaczono, w końcu wszystko w imię śniadania, bezpieczeństwo w domu zostało jednak zwiększone ?

Polecane

Może Cię zainteresować