×

Blanka Lipińska przeszła zabieg bondingu. Teraz celebrytka ma dłuższe zęby!

Blanka Lipińska przeszła zabieg, dzięki któremu wydłużyła sobie zęby. Celebrytka jest niezwykle zadowolona z efektów bondingu i ciągle przegląda się w lustrze.

Luksusowe życie

Blanka Lipińska nie ukrywa, że dzięki powieści „365 dni” zdobyła sławę i w końcu mogła pozwolić sobie na realizację wielu marzeń, na które wcześniej zwyczajnie nie było jej stać. Często na swoim InstaStory pokazuje urokliwe miejsca, w których obecnie przebywa. Ostatnio był to bajeczny urlop na Malediwach.

W ostatnich latach celebrytka przeszła spektakularną metamorfozę. Sporo schudła, a także poddała się zabiegom medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, m.in. wycięła z policzków torebki tłuszczowe, a także „zrobiła” piersi i usta.

Pisarka postanowiła także zadbać o swoje uzębienie. Założyła więc aparat ortodontyczny, a po jego zdjęciu… podcięła dziąsła, aby zęby wydawały się dłuższe. W tym celu zdecydowała się na skorzystanie z metody zwanej bondingiem.

Blanka Lipińska przeszła zabieg wydłużania zębów

Na InstaStory Blanki Lipińskiej pojawiło się nagranie, na którym autorka „365 dni” informuje, że jest już po zabiegu. Zaznacza jednak, że nie jest to jeszcze ostateczny efekt:

Dobrze zauważyliście – mam bonding zrobiony, zrobiłam go wczoraj. Natomiast jeszcze nie mogę się nim wam pochwalić, bo moja kochana doktor powiedziała, że to nie jest jeszcze to, czym można się chwalić, więc nie będę się tutaj do was szczerzyć. Aczkolwiek faktycznie widać, że mam większe zęby, są super – cieszy się celebrytka.

Blanka nie ukrywa, że jest niezwykle zadowolona z efektów:

Wczoraj każde lustro było moje, chyba przez całe życie się tyle nie uśmiechałam, co wczoraj, więc jak już doktor skończy, to bądźcie pewni, że zaprezentuję wam ten szereg białych zębów.

Czekacie na efekt końcowy?

Blanka Lipińska spłonęła ze wstydu w Tańcu z gwiazdami

Źródła: www.pudelek.pl, jastrzabpost.pl, www.radiozet.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować