×

Poskarżył się obcym, że musi „błagać” żonę o seks. Ale jej „wymówka” jest niepodważalna

Rodzicielstwo to decyzja, którą podejmują świadomie dorośli ludzie. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna, powinni zdawać sobie sprawę z tego, z czym wiąże się ciąża, a także stan po urodzeniu dziecka. Wydaje się oczywiste, że w czasie połogu młoda mama nie jest w stanie np. współżyć, tak jak było to np. przed ciążą. Myślisz sobie: „No tak, to przecież oczywiste”. Otóż nie dla każdego.

Tanner Tolbert jest zwycięzcą drugiej edycji amerykańskiego reality-show „Bachelor in Paradise”. Właśnie w tym programie poznał swoją obecną żonę

Na Instagramie obserwuje go ponad 677 000 osób, ludzie go lubią i ma na nich jakiś wpływ. Niestety to, co wyznał jakiś czas temu, spowodowało, że wielu się od niego odwróciło.

Tanner i Jade pobrali się w 2015 roku, a w 2017 przyszła na świat ich córeczka. Pod koniec lipca tego roku powitali synka, Brooksa

Na razie nic szokującego nie wynika z tej historii, aż do chwili, gdy poznamy stanowisko mężczyzny i to, jak bardzo jest zawiedziony faktem, że nie uprawia seksu ze swoją żoną. Serio? Zaledwie kilka tygodniu po porodzie facet domaga się bliskości i czuje się wręcz zawiedziony tym, że jej nie ma? Ręka w górę, jeśli ktoś tak jak ja jest w szoku!

No, ale dobra. Może to przypływ emocji, może faktycznie jest im ciężko i powiedział coś pod wpływem natłoku myśli. Może tego nie przemyślał?

Niestety Tanner dokładnie wszystko przeanalizował i nie wycofał się z wypowiedzianych znajomym słów. Mało tego! Poszedł krok dalej i dokładnie to samo powiedział w jednym z wywiadów.

Teraz jest u nas tak, że ja chcę więcej seksu, a Jade nie chce go praktycznie wcale. Wszystko zaczęło się psuć. Mamy teraz dwójkę dzieci i jest naprawdę ciężko i mam wrażenie, że nie ma Jade już takiej przyjemności z seksu i to wygląda tak, jakby ją o to błagał. Nie chcę o to prosić, bo przecież nie ma nic fajnego w seksie z litości

Komentarze pod wywiadem nie pozostawiły jednak złudzeń, że mało osób było w stanie podejść z wyrozumiałością do mężczyzny

Zdecydowania większość namawiała go do tego, aby postawił się na miejscu umęczonej porodem żony i poczytał trochę na temat tego, czym jest połóg i jak czuje się wtedy matka. Poza tym, z medycznego punktu widzenia, chyba nie jest jeszcze wskazane współżycie zaledwie miesiąc po porodzie!

Podejście czysto egoistyczne? A może ktoś rozumie zniecierpliwionego ojca?

Polecane

Może Cię zainteresować