×

Widzowie dopatrzyli się kolejnej wpadki w Big Brother TVN? Program znów jest pod ostrzałem

Internauci zwrócili uwagę na interesującą wypowiedź nowych uczestników programu Big Brother TVN. Producenci powinni lepiej pilnować mieszkańców Domu Wielkiego Brata, ponieważ z wypowiedzi Angeliki można wywnioskować, że wiedziała kto opuści program. Oczywiście jeszcze przed zakończeniem głosowania.

Zdążyli namieszać

Wiele osób nie wierzy, że TVN nadal kontynuuje odgrzewany format. Tym czasem, Big Brother dalej trwa w najlepsze, a w Domu Wielkiego Brata pojawili się nowi uczestnicy. Angelika i Jakub mieszkają w sekretnym pokoju i nie poznali jeszcze innych domowników. Na razie ich zadaniem jest komentowanie zachowanie innych.

Wpadka w Domu Wielkiego Brata

Zgodnie ze swoim zadaniem, nowi uczestnicy od razu zabrali się do komentowania. Zaczęli od rozmowy o domownikach nominowanych do opuszczenia programu, czyli Klaudii Marchewki i Radka Placza.

Bystrzy internauci dokładnie przysłuchali się ich rozmowie i nie umknął im pewien szczegół, który może świadczyć o tym, że program jest ustawiony. Chodzi o słowa Angeliki, które zabrzmiały tak, jakby dziewczyna wiedziała kto opuści program. W sieci zawrzało:

Nowa uczestniczka powiedziała „Klaudia (…) no ta, co odchodzi”. Przejęzyczenie czy może wynik przesądzony?

Czy tylko ja słyszałem, jak nowa Angelika powiedziała, że „Klaudia to ta, co odchodzi”? Na 15 minut przed zakończeniem głosowania? O co tu chodzi?

Problemy Big Brother TVN

To nie pierwsza taka wpadka związana z Big Brotherem. Wcześniej widzowie zwrócili uwagę na inne dziwne sytuację. Jakiś czas temu, opisywaliśmy ciekawe nagranie, na którym okulary Karoliny magicznie znikają i pojawiają się w ułamku sekundy. Później zwracaliśmy też uwagę na wideo, na którym ewidentnie słychać, że Iza nie rozmawia z lekarzem, tylko z kimś bliskim.

Uczestnicy z paradokumentów

Stacja odnawiając nowy format, chyba nie spodziewała się, że program przysporzy im tylu problemów. Możliwe, że producenci zapomnieli, że cały urok Big Brothera polegał na naturalności uczestników. Natomiast w najnowszej edycji widzowie zauważyli, że część uczestników kojarzą już z innych telewizyjnych produkcji. Podobnie jest w przypadku Angeliki, czyli nowej uczestniczki.

Angelika Głaczkowska ma 32 lata, jest stewardessą i marzy o otwarciu własnej restauracji. Tym czasem widzowie zauważyli, że jest związana z mediami. Część z nich twierdzi, że Angelika grała między innymi w Trudnych Sprawach.

Wierzycie jeszcze, że program nie jest ustawiony?

Może Cię zainteresować