Kategorie Gwiazdy

Uczestnicy Big Brothera są niezadowoleni z jednej rzeczy. Nie tylko Daniel chce opuścić program

Show, którego realizacji podjęła się stacja TVN 7, miało sprawić, że reality na nowo wrócą do łask. Okazuje się jednak, że uczestnicy formatu „Big Brother” nie do końca są zadowoleni z tego, jak wygląda to od zaplecza. Ich zdaniem brakuje pomysłu i organizacji, czego dowodem miało być odejście jednego z uczestników i teraz dywagacje na temat odejścia kolejnej uczestniczki.

Dobrowolnie program opuścił już Daniel, dla którego dom Wielkiego Brata był miejscem, w którym się dusił i nie miał przestrzeni do tego, aby żyć według swoich zasad

Okazuje się, że nie tylko on ma takie zdanie o tym miejscu…

Podobnie myśli Marlena, która wydaje się być znudzona tym, co się dzieje dookoła niej i uczestników

W rozmowie z Łukaszem, który razem z nią przebywa w domu Wielkiego Brata, powiedziała, że nie tylko tęskni za dziećmi, ale marnuje swój czas: „Podjęłam decyzję, że rezygnuję. Jest mi szkoda swojego czasu, który czuję, że tutaj marnuję”.

Czy faktycznie Big Brother ma tak mało do zaoferowania uczestnikom?

Wśród negatywnych opinii pojawiły się głosy, że program nie jest wyciśnięty do końca (słowa Maćka), a z kolei Tomek powiedział, że: „Ktoś powinien stracić pracę”. Do grona niezadowolonych osób należy także nominowana do opuszczenia domu Natalia, która zastanawia się nad tym, czy nie wyjdzie wcześniej.

Wszystko rozstrzygnie się w kolejnych odcinkach