×

Jeden z uczestników nowego „Big Brothera” to aktor. Grał już w wielu serialach TVN

Program „Big Brother 2019”, na który czekało miliony fanów, wystartował wczoraj. Wczoraj również mieliśmy okazję poznać 16 śmiałków, którzy trafili do domu Wielkiego Brata. I choć to dopiero początek, jeden z uczestników nie bez powodu już zaczął wzbudzać sporo kontrowersji.

O kim mowa?

Chodzi o 26-letniego Łukasza Darłaka pochodzącego z Rzeszowa, który z wykształcenia jest psychologiem i tak też został przedstawiony widzom. Kiedy jednak zagłębimy się w jego historię, okazuje się, że jest także aktorem produkcji paradokumentalnych TVN. Prawdopodobnie nikt nie miałby nic przeciwko, gdyby nie fakt, że prowadzący programu nie poinformowali o tym fanów. W sieci pojawiło się pełno negatywnych komentarzy dotyczących produkcji, ponieważ internauci bardzo szybko rozpoznali Łukasza z seriali TVN. Darłak grał m.in. w  „W11”, „19+”, „Szkoła”, „Szpital” czy „Detektywi”.

Reakcje fanów

Kiedy prawda wyszła na jaw, pod zdjęciem Łukasza na instagramowym profilu „Big Brothera 2019” dosłownie zawrzało, bo w końcu castingi przeszła osoba związana ze stacją TVN, co mogło znacznie ułatwić jej to zadanie.

Miało być reality show, a wyszedł paradokument na żywo

Strzał w kolano

Tvn proszę tego aktora jak najszybciej usunąć z programu. Jak będę chciał obejrzeć serial to M jak miłość obejrzę

Jeszcze w Pierwszej Miłości zagrał… ale żenada !!!! Kłamią, jak zawsze. TVN tylko ludzi chce naciągać

Pan psycholog. Wszystko ustawione i wyreżyserowane – czytamy w komentarzach

Co z innymi uczestnikami programu?

Fani nie ukrywają, że mają także podejrzenia co do pozostałych uczestników programu, bowiem wydają się im być mało wiarygodni.

Czyżby faktycznie TVN wszystko sobie wcześniej ukartował?

Może Cię zainteresować

zamknij