×

Oto pierwsi kandydaci do domu „Big Brothera”. Wyglądają jak z pierwszych stron gazet

Długie lata trzeba było czekać na to, aby „Big Brother” wrócił do łask. Czy jest się z czego cieszyć? To z pewnością pokaże czas, ale my mamy jednak przeświadczenie, że nic nie jest w stanie pobić pierwszego odcinka z Gulczasem, Klaudiuszem i Manuelą.

Przechodząc jednak do nowego formatu, wypada dać szansę nowej produkcji i przede wszystkim bohaterom, którzy biorą udział w tym przedsięwzięciu

„Bog Brother” będzie emitowany przez stację TVN7. Znamy już dwóch pierwszych uczestników reality show!

Po 10 latach program wraca do telewizji i zacznie się już 17 marca

Główną prowadzącą tym razem zostanie Agnieszka Woźniak-Starak, a dodatkowym wsparciem będą Urszula Chincz, Małgorzata Ohme i Bartek Jędrzejak. Jednak to nie koniec newsów związanych z programem. Znamy już pierwszych kandydatów, którzy potencjalnie mają zamieszkają w domu Wielkiego Brata. Dlaczego potencjalnie? Ponieważ tylko jedna z tych osób wejdzie do domu, a o tym, kto to będzie, mają zdecydować głosy widzów. Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz konkurują ze sobą jeszcze zanim program rozpoczął się na dobre.

Agnieszka ma 26 lat i mieszka w Polsce, ale studiowała w Anglii, mieszka z mamą, która namówiła ją do tego, aby wzięła udział w programie. Maciej z kolei ma 31 lat i jestem DJ-em i instruktorem fitness. Kto z nich znajdzie się w domu?

Kto Waszym zdaniem znajdzie się w „Big Brotherze”?

Może Cię zainteresować

zamknij