×

Jarosław Bieniuk przyjął propozycję reklamy. Ma wystąpić w niej razem ze swoimi dziećmi

Ukochana przez Polaków Anna Przybylska zmarła ponad trzy lata temu. Osierociła trójkę dzieci i zostawiła zrozpaczonego po jej stracie męża. Jarosław Bieniuk starał się jak mógł być dla nich nie tylko tatą, ale mamą i przyjacielem.

Nie jest łatwo…

Zapracowany, samotny ojciec daje sobie radę i stara się ze wszystkich sił, ale nie jest mu łatwo. Szczególnie potrzebny jest dorastającej córce Oliwii, która wygląda jak kopia swojej pięknej mamy. Dlatego nie dziwi fakt, że reklamodawcy zainteresowali się jej urodą. Jarosław zgodził się na jedną sesję dla sieci Reserved, ale szybko żałował decyzji. Uznał, że najlepiej dla jego córki będzie, gdy skupi się przede wszystkim na nauce, a na całą resztę jeszcze ma czas.

Zmiana zdania?

Bieniuk wydaje się, że po 1,5 roku od reklamy Oliwii dla sieci sklepów, zmienił zdanie w tej kwestii i ponownie pozwoli jej na udział w innym spocie, ale tym razem z całą rodzinę. Telefonia PLAY lansuje ostatnio reklamowanie produktu przez całe celebryckie rodziny. Zgodziła się na to już Martyna Wojciechowska z córką oraz Olivier Janiak z Karoliną Malinowską i synami. Plany wobec Bieniuka potwierdza ktoś z produkcji.

Może Cię zainteresować

zamknij