×

Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę! To piękna i znana projektantka

Z pewnością nie jest to najłatwiejszy czas dla Jarosława Bieniuka. Ostatni skandal z jego udziałem odbił się szerokim echem w mediach. Nikomu nie trzeba chyba przypominać, że mężczyzna został oskarżony o brutalny gwałt na modelce, Sylwii Sz. Teraz magazyn „Party” podał, że Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę. Czyżby po burzy wyszło w końcu słońce?

Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę?

Jarosław Bieniuk jest ostatnio jedną z najczęściej wspominanych osób w mediach. Wszystko przez to, że trójmiejska modelka, Sylwia Sz. oskarżyła go o brutalny gwałt. Teraz jak twierdzi magazyn „Party”, były mąż Ani Przybylskiej ma nową partnerkę. Według tych doniesień mężczyzna może liczyć na jej wsparcie w tych trudnych chwilach.

Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę

Kim jest nowa partnerka Jarosława Bieniuka?

„Party” podaje, że nową partnerką Bieniuka jest Maja Kubit. To projektantka ubrań dla dzieci oraz właścicielka butiku. Mówi się o niej, że wyznacza najnowsze światowe trendy w modzie dziecięcej.

Według jej znajomych dzielnie znosi ona zamieszanie, które ma miejsce wokół partnera. Mają oni jednak wątpliwości czy ten związek przetrwa tę próbę.

Maja dzielnie znosi to, co się dzieje, ale jej znajomi zaczynają się zastanawiać, czy ten związek przetrwa

Bieniuk ma nową partnerkę

Trwa przy Jarosławie

Maja wiernie trwa przy boku swojego partnera. Mimo że jak się okazuje Sylwia Sz. nie jest jedyną, która oskarża Jarosława Bieniuka o wykorzystywanie seksualne. Jakiś czas temu do sieci wyciekły także oskarżenia innej kobiety. Sytuacja byłego piłkarza jest więc naprawdę trudna. Miejmy jednak nadzieję, że wszystko szybko się wyjaśni.

nowa partnerka bieniuka

Może Cię zainteresować

zamknij