×

Na ulicy zaczepili bezdomnego. Zaproponowali mu 100 euro, za zrobienie tatuażu na czole

Do czego potrafią posunąć się ludzie, którzy chcą pokazać swoją wyższość nad innymi i do tego uważają, że to świetna zabawa? No cóż niektórzy potrafią być bardzo wredni… Grupa mężczyzn, świętująca wieczór kawalerski jednego z nich, wpadła na pewien nietypowy pomysł. Postanowiła, że zapłaci bezdomnemu za to, że wytatuuje sobie na czole dane osobowe przyszłego pana młodego.

„Przednia zabawa” i „niezły ubaw”

Kilku Brytyjczyków świętowało wieczór kawalerski w hiszpańskim kurorcie Benidorm. W czasie wieczornego imprezowania na ich drodze pojawił się Tomek – bezdomny mężczyzna. „Szaleni imprezowicze” wpadli wówczas na pewien pomysł. Postanowili, że zapłacą mu 100 euro, jeśli on zgodzi się na to, aby wytatuować sobie na czole dane osobowe przyszłego pana młodego„Jamie Blake, North Shields, NE 28”.

Nie wytrzymał bólu

Bezdomny zgodził się, ponieważ rzadko zdarzała się okazja na taki zarobek. Jednak gdy udali się do salonu i usiadł na fotelu, ból był tak ogromny, że nie zdołał go znieść. W efekcie tego wątpliwej „ozdoby” nie dokończono. Tatuażysta zdążył wykonać tylko część tatuażu – „Jamie Blake No”.

Internauci się zdenerwowali

Salon tatuażu, w którym opisywana sytuacja miała miejsce, postanowił pochwalić się zdjęciem Tomka na swoim oficjalnym koncie na Facebooku. Wielu internautom nie spodobało się jednak to, co zobaczyli. Niektórzy z nich postanowili nawet poszukać sprawców. Mało tego! W sprawę bezdomnego zaangażowały się także i lokalne firmy. Chcą zapłacić za to, aby Tomek mógł usunąć tatuaż z czoła.

To, co zrobili temu człowiekowi, jest całkowicie nieludzkie i zbliżone do nękania. Jestem przerażona że grupa dorosłych mężczyzn wykorzystała kogoś w tak trudnej sytuacji. Zostawili mu bliznę do końca życia – powiedziała Karen Cowles, przewodnicząca Stowarzyszenia Brytyjskich Przedsiębiorców w Benidorm, która zna Tomka

Polecane

Może Cię zainteresować