×

Bezdomny zamachnął się i kopnął ciężarną w brzuch. Wszystko tuż pod drzwiami jej mieszkania

Takie zdarzenia, jak to, sprawiają, że zaczynamy się zastanawiać nad tym, dokąd zmierza dzisiejszy świat. Niestety, chyba nie jest to dobry kierunek… Bezdomny z impetem kopnął ciężarną kobietę w brzuch, tylko dlatego, że nie chciała wpuścić go na klatkę schodową.

Napaść bez żadnych skrupułów

Do tych przerażających scen doszło w ostatnim tygodniu lutego. Ciężarna Szczecinianka wracała do domu z dwójką dzieci. Gdy tylko odtworzyła drzwi na klatkę schodową, zaatakował ją mężczyzna. Próbował wtargnąć do środka, a gdy kobieta chciała zagrodzić mu drogę, naskoczył na nią i zaczął szarpać. Na koniec kopnął ją w ciążowy brzuch i uciekł. Przyszła mama została zabrana do szpitala i poddana obserwacji. Szczęśliwie jej, ani dziecku nic się nie stało.

Wpadł przypadkowo

Sprawą niezwłocznie zajęła się policja z Niebuszewa. Rozpoczęto poszukiwania mężczyzny, który odpowiadałby rysopisowi. Szybko ustalono, że sprawcą może być 43-letni bezdomny, krążący po okolicy. Dopiero kolejnego dnia, w czasie innych czynności służbowych, policjanci przypadkowo go zauważyli i udało im się go schwytać. Na komisariacie okazało się, że faktycznie jest to napastnik, który zaatakował ciężarną.

Grozi mu kara do roku pozbawienia wolności

Może Cię zainteresować

zamknij