×

Wyszła na spacer z 2 pitbullami. Ojciec znalazł jej rozszarpane ciało, przy którym warowały psy

Nikt nie jest w stanie pojąć, jak mogło dojść do tej tragedii. Przyjaciele Bethany nie są wręcz w stanie uwierzyć, że to wszystko stało się naprawdę…

To miał być zwykły spacer z przyjaciółmi

22-letnia Bethany Lynn Stephens pochodziła z Goochland w stanie Virginia. W czwartkowe popołudnie wyszła z domu, towarzyszyły jej dwa ukochane pitbulle. To miał być zwykły spacer po okolicznym lesie, jednak skończył się tragicznie…

Szokujące odkrycie

Kiedy 22-latka długo nie wracała, tata sam zaczął jej szukać. Po pewnym czasie dokonał przerażającego odkrycia. Nieopodal drogi zauważył ciało córki. Obok niego warowały 2 psy należące do dziewczyny. Mężczyzna bał się podejść do Bethany. Zadzwonił na telefon alarmowy.

Wkrótce po tym na miejsce przybyła policja i pracownicy wydziału kontroli zwierząt. Jim Agnew, miejscowy szeryf, na konferencji prasowej wyznał, że:

Przez 40 lat swojej pracy nigdy nie widziałem czegoś podobnego. Mam też szczerą nadzieję, że już nigdy czegoś tak strasznego nie zobaczę. (…)Ja i czterej inni oficerowie byliśmy świadkami makabrycznej sceny.

Przyjaciółka nie wierzy

Przyjaciółka Bethany była pewna, że to niemożliwe, aby to psy zaatakowały właścicielkę. Twierdziła, że prędzej mogłyby „zamordować kogoś pocałunkami” niż w taki sposób. Sugerowała tym samym, że 22-latka mogła zostać wcześniej zamordowana lub zaatakowana przez inne zwierzę.

Policja wykluczyła jednak taką możliwość

Według ustaleń oficerów psy rzuciły się na Bethany po tym, jak ją przewróciły i straciła przytomność. Gdy się ocknęła, prawdopodobnie próbowała się bronić. Świadczyły o tym rany na jej ciele, m.in. na twarzy, gardle, rękach i ramionach.

Nie wiadomo dlaczego psy mogły to zrobić. Tym bardziej, że 22-latka była z nimi bardzo zżyta, ponieważ wychowywała je od szczeniaka.

Psy zostały uśpione w sobotę rano

Polecane

Może Cię zainteresować