×

Przyszła mama poszła na pierwsze badanie USG. Myślała, że lekarz żartuje, kiedy przekazał jej tę informację!

Bethani i Tim to szczęśliwe małżeństwo, które nie śpieszyło, aby jak najszybciej założyć rodzinę. Para doszła do wniosku, że na wszystko przyjdzie czas w odpowiednim momencie.

I tak też się stało. Kiedy Bethani zaszła w ciążę, przyszli rodzice spodziewali się, że już za kilka miesięcy w ich życiu pojawi się śliczna dziewczynka lub uroczy chłopiec. Życie jednak potrafi i lubi zaskakiwać, o czym kobieta przekonała się na pierwszym badaniu USG w grudniu ub.r.

Słowo „wstrząśnięci” chyba nawet w połowie nie oddaje tego co czuli Bethani i Tim kiedy usłyszeli, że w rzeczywistości spodziewają się czworaczków! Tim prawie zemdlał w gabinecie lekarskim, a Bethani początkowo myślała, że to jakiś żart…

Bethany i Tim Webb nie śpieszyli się, aby założyć rodzinę. Kiedy Bethani zaszła w ciążę w ubiegłym roku, para była bardzo podekscytowana myślą, że już niebawem powita na świecie synka lub córeczkę.

bethani-i-czworaczki (1)

Ale podczas USG w grudniu ubiegłego roku, wszystko się zmieniło. Kiedy Bethani usłyszała, że pod jej sercem rozwijają się cztery życia była zszokowana. W pierwszej chwili myślała, że to żart.

Okazało się jednak, że Bethani już niebawem zostanie mamą czterech uroczych dziewczynek!

bethani-i-czworaczki (2)

Wiadomość ta była również zaskoczeniem dla lekarzy. Tego typu ciąże nie występowały ani w rodzinie Bethani, ani Tima. Co więcej, para nie stosowała żadnego leczenia na płodność, ani terapii hormonalnej. Ciąża z jednojajowymi czworaczkami była zupełnie naturalna.

Szanse na naturalne poczęcie identycznych czworaczków wynoszą 1 do 67 milionów.

bethani-i-czworaczki (3)

Przyszły tata zdradził, że kiedy usłyszał nowinę o czworaczkach był w szoku. Mężczyźnie nagle zrobiło się słabo i musiał poprosić o krzesło, aby mógł usiąść.

„Jest to dość surrealistyczne i nadal jestem całkowicie tym zaskoczony” – wyjawił CTV News przyszły tata. „Chyba nie uwierzę w to dopóki ich faktycznie nie zobaczę.”

bethani-i-czworaczki (4)

Bethani i Tim mieszkają w małej miejscowości Hythe w Kanadzie, która ma zaledwie 800 mieszkańców. Jak twierdzi bohaterka wpisu życie w tak małym mieście jest prawdziwym błogosławieństwem. Młodzi rodzice otrzymali wsparcie i pomoc m.in. w postaci pieluszek, zbiórki pieniędzy oraz kampanii GoFundMe, dzieki której udało się zebrać tysiące dolarów.

Bethani obecnie przebywa w szpital. Zostanie pod ścisłą opieką lekarską do narodzin dziewczynek. Najnowsze badania wykazały, że wszystkie dziewczynki są aktywne i silne!

bethani-i-czworaczki (5)

„Zawsze chciałem mieć dużą rodzinę”, zdradził CTV News Tim. „Bethani chciała mieć czwórkę dzieci, ja trochę mniej. Ale myślę, że ona i tak dopnie swego.”

I po raz kolejny przekonaliśmy się, że życie potrafi zaskakiwać! Jeśli zgadzasz się ze mną udostępnij ten wpis dalej!

Może Cię zainteresować

zamknij