×

Księżna Kate wyjawiła, czy będzie kolejne royal baby. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

3 kwietnia 2018 roku na świat przyszedł najmłodszy syn pary, Louis, dołączając do dwójki rodzeństwa – George’a i Charlotte. Księżna Kate Middleton ponoć źle znosiła wszystkie ciąże. W niedawnej rozmowie z fanem, wyjawiła pewien sekret dotyczący kolejnego royal baby.

Medialna rodzina

Kate i William są już szczęśliwymi rodzicami trójki dzieci: 6-letniego George’a, 4-letniej Charlotte i rocznego Louisa. A to najbardziej znane dzieci w Wielkiej Brytanii i nie tylko.

Wszystko, co dotyczy książęcej pary i ich potomstwa, dzieje się na świeczniku. Księżna nie mogła się cieszyć prywatnością w czasie ciąży. A warto dodać, że ciąże przechodziła dosyć ciężko. Również stosowane przez Kate metody wychowawcze, podlegają ciągłej ocenie.

W dodatku, na księżnej Kate ciąży niezwykła presja – Middleton porównuje się do kochanej przez Brytyjczyków Lady Diany.

Księżna Kate musi bardzo uważać, aby – jak zmarła teściowa – nie dawać mediom powodów do plotek. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo trudne warunki do wychowywania gromadki dzieci.

Będzie kolejne royal baby?

Niedawno Kate Middleton odwiedziła centrum Khidmat w Bradford. Podczas wizyty, spotkała jednego z fanów, który – jak sam przyznał – po narodzinach każdego z dzieci, wysyłał księżnej kartkę z życzeniami.

Dość niespodziewanie, właśnie podczas rozmowy z Joshem Macpalcem Kate zdradziła, że prawdopodobnie nie będzie miał okazji do wysłania czwartej kartki.

Książę nie chce więcej dzieci

Z tego, co zdradziła księżna Middleton, nie będzie kolejnego royal baby, ale wcale nie z jej powodu. W rozmowie z Macpalcem, księżna zdradziła:

Nie sądzę, żeby William jeszcze więcej chciał.

Jeśli nie jest to jedynie plotka, którą wykreował fan Kate, wygląda na to, że George, Charlotte i Louis nie będą mieć więcej rodzeństwa.

Ta informacja wydaje się prawdopodobna, ponieważ Kate Middleton sugerowała, że William nie chce mieć więcej dzieci, już podczas wizyty pary w Irlandii Północnej w ubiegłym roku.

Spekulacje na temat czwartej ciąży Kate często pojawiają się w brytyjskich mediach. Czy teraz się skończą?

Źródła: www.plotek.pl, popularne.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter.com

Polecane

Może Cię zainteresować