×

Mąż zaprasza na wesele wyjątkowego gościa. Gdy panna młoda go widzi, zaczyna płakać

Becky Turney zarezerwowała puste miejsce podczas ceremonii swojego ślubu na pamiątkę 19-letniego syna, którego straciła prawie 2 lata wcześniej.

Nie miała jednak pojęcia, że poczuje jego obecność „dosłownie”.

Jacob Kilby, urodził się z poważną wadą serca. Otrzymał nowy narząd od syna Becky, Tristana Greena, podczas przeszczepu, który odbył się 21 października 2015 roku.

Do tej pory Becky kontaktowała się jedynie przez Internet i telefon z mężczyzną, jednak nigdy nie spotkali się osobiście.

Narzeczony kobiety, Kelly Turney, postanowił zrobić swojej wybrance ogromną niespodziankę. Zorganizował przyjazd Jacoba Kilby z San Diego na Alaskę, aby mógł uczestniczyć w ceremonii.

Chwilę przed rozpoczęciem uroczystości Pan Młody wprowadził 21-latka. Po miesiącach tajemnego planowania wszystko się udało i spotkanie doszło do skutku.

Postradałam zmysły. Piszczałam jak mała dziewczynka! Podskakiwałam w górę i w dół. To było niesamowite!

Becky twierdzi, że to cudowne spotkać mężczyznę, który nosi serce jej syna. To tak, jakby jakaś cząstka jego była obecna wśród nich. Z zachwyceniem słuchała bicia serca przez stetoskop, i nie mogła powstrzymać łez wzruszenia.

Kilby urodził się z zespołem hipoplazji lewego przedsionka serca i przeszedł 3 operacje. Pierwszy przeszczep przeszedł w wieku 2 lat. Jednak w 2015 roku jego serce odmówiło posłuszeństwa. Wkrótce potem dostał zawału i został umieszczony na liście oczekujących na przeszczep. W październiku dostał szansę dzięki Tristanowi, który dodatkowo uratował życie innym czterem osobom.

Becky jest bardzo dumna ze swojego syna i cieszy się, że mógł uratować życie innym ludziom.

Całe zdarzenie zostało uchwycone przez fotografkę Love Adventured, Amber Lanphier, która udostępniła zdjęcia na Facebooku. Od razu stały się one sensacją w całym Internecie i krążą po sieci do dziś.

Może Cię zainteresować

zamknij