×

Beata Szydło złożyła świąteczne życzenia. Internauci są oburzeni obrazem, który wisi za nią

Niezależnie od politycznych poglądów, Wielkanoc to ważny czas dla większości Polaków. Dlatego, wielu polityków złożyło rodakom świąteczne życzenia. Zazwyczaj robią to w formie krótkich filmików na swoich portalach społecznościowych. Do ich grona dołączyła także Beata Szydło, która złożyła życzenia za pośrednictwem Twittera. Jednak nie wszyscy byli z tego powodu zadowoleni. Część internautów dopatrzyła się w filmików pewnego szczegółu, który sprawił, że zwątpili w intencje pani wicepremier.

Bezinteresowny gest?

Nie oszukujmy się, większość polityków składa wyborcom życzenia, żeby wzbudzić ich sympatię. Chociaż chcemy wierzyć, że są także tacy, którzy robią to z lepszych pobudek.

Czasem zdarza się, że część osób oglądających świąteczny przekaz ma do niego bardzo konkretne zastrzeżenia. Tym razem, zarzuty o złe intencje dosięgnęły wicepremier Beatę Szydło.

Beata Szydło złożyła wielkanocne życzenia

Nie chodzi o same słowa Beaty Szydło. Tekst życzeń jest bowiem dość zwyczajny:

Szanowni państwo. Życzę, żeby święta Wielkiej Nocy były dla was radosne, szczęśliwe, zdrowe. Życzę, byście spotkali się przy wielkanocnych stołach ze swoimi rodzinami

Mimo to, w filmiku niektórzy dopatrzyli się szczegółu, który wskazuje na to, że życzenia są kolejnym elementem kampanii wyborczej. Internauci zwrócili uwagę, na plakat „500+” widoczny za plecami Beaty Szydło. Pod wideo pojawiły się komentarze zarzucające jej manipulację Polakami nawet w Wielkanoc:

Czy ja dobrze widzę na obrazku za plecami tej pani 500+? Toż to przekaz podprogowy. W życzeniach świątecznych. Nieładnie, Pani Beato, ale to nie jest zaskoczenie.

Nie wierze nawet w szczerość pani życzeń

Myślicie, że Bata Szydło złożyła życzenia tylko po to, żeby przypomnieć o 500+?

Może Cię zainteresować

zamknij