×

Beata Kozidrak pogrążona w żałobie. Wczoraj zmarła bardzo bliska jej osoba

Beata Kozidrak jest pogrążona w żałobie. Wczoraj zmarła jej matka. Piosenkarka sama poinformowała o tym fanów poprzez media społecznościowe. Jej wpis jest bardzo emocjonalny.

Bolesna strata

Krótko przed północą wokalistka opublikowała na Instagramie czarno-białe zdjęcie swojej matki z pękiem kwiatów i dodała do tego niniejszy opis:

Dziś wieczorem zmarła moja ukochana Mama, która dała mi wszystko co jest we mnie najpiękniejsze – talent, siłę, urodę i wiarę. Była przy mnie zawsze. W każdej chwili mojego życia. Kocham Cie Mamo i bardzo tęsknie za Tobą. Gdziekolwiek teraz jesteś, wiem że będziesz mnie wspierała, tak jak ja Ciebie.

Od razu fani zaczęli wysyłać liczne wyrazy współczucia, wielu z nich dobrze wie co to znaczy stracić tak bliską osobę i jak potworny jest to ból:

Straszliwie mi przykro 💔 Mama będzie czuwać, jak do tej pory, ale z innego wymiaru. Mocno tulę moją piękną, utalentowaną Wielką Krajankę. ❤️

Najszczersze wyrazy współczucia Pani Beato.. Wielki żal jak odchodzi osoba, która jest wspaniałym wsparciem dla drugiej osoby 😔

Przykre gdy zegnamy naszych ukochanych rodziców i nie wazne ile ma sie lat🖤🖤🖤🖤🖤 kondolencje 🖤 🖤 🖤 🖤

Beata Kozidrak w żałobie

Wokalistka w licznych wywiadach wypowiadała się zawsze bardzo ciepło o swojej matce, czuć było, że są z sobą silnie związane. Twierdziła, że to po niej odziedziczyła głos, nogi i piegi. Matka piosenkarki kilka lat temu poważnie zachorowała. Artystka od tamtego czasu opiekowała się nią, twierdząc że tylko odpłaca jej wcześniej oddane przysługi – zawsze powtarzała, że to matka pomogła jej przejść przez wiele z najtrudniejszych chwil w życiu.

Źródła: www.fakt.pl, www.o2.pl, www.wprost.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij