×

Beata Kozidrak potwierdza radosne wieści – jej rodzina znowu się powiększy!

Gwiazda polskiej estrady miała ostatnio wyjątkowo trudny czas, ale teraz wszystko zmierza ku lepszemu. Beata Kozidrak potwierdza radosne wieści – rodzina znowu się powiększy! Beata Kozidrak zostanie babcią po raz trzeci.

Kozidrak wystąpi podczas „Sylwestra Szczęścia”

Ostatnie miesiące były dla Beaty Kozidrak nie lada wyzwaniem. 61-letnia piosenkarka musiała się zmierzyć z gigantyczną falą krytyki, która spadła na nią po tym, jak gwiazdę przyłapano na jeździe pod wpływem alkoholu. Piosenkarka miała w organizmie dwa promile, jechała „zygzakiem”. Na szczęście nie zdążyła nikomu zrobić krzywdy. Mimo to musiała ponieść konsekwencje tego, co zrobiła i zmierzyć się ze społecznym ostracyzmem. W trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie swoich bliskich oraz grona najwierniejszych fanów. Wbrew temu, co wróżono Kozidrak, wokalistka została zaproszona do występu podczas „Sylwestra Szczęścia” na Stadionie Śląskim w Chorzowie, organizowanego przez Polsat. To jedna z największych imprez w kraju, fakt, że Kozidrak ma na niej wystąpić, ma duże znaczenie dla jej kariery.

Beata Kozidrak potwierdza radosne wieści

Wygląda na to, że w życiu Beaty Kozidrak po burzy powoli zaczyna wychodzić słońce. Gwiazda powoli wychodzi na prostą, jeśli chodzi o jej życie zawodowe. I prywatnie ma powody do ogromnej radości. Okazuje się bowiem, że jej młodsza córka Agata spodziewa się dziecka. Liderka zespołu Bajm po raz trzeci zostanie babcią!

Agata Pietras opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkową fotografię, na której widać zarys jej ciążowych krągłości.

Nie ma takich słów, które mogą opisać, jak bardzo jestem szczęśliwa! Z niecierpliwością czekam na 2022 rok

– napisała.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Pietras (@agatapietras)

Post natychmiast skomentowała słynna mama Agaty.

Kocham Was bardzo

– napisała Beata Kozidrak.

61-letnia gwiazda ma dwójkę wnucząt – Zosię i Sebastiana. To dzieci jej starszej córki Katarzyny Pietras, która często występuje z mamą na scenie. Ponoć babcia uwielbia rozpieszczać swoje wnuki, teraz będzie miała ku temu jeszcze więcej okazji.

Agata Pietras ma 28 lat i nigdy nie ciągnęło w stronę muzyki. Najpierw zajęła się stylizacjami sławnej mamy, potem założyła własny biznes. Marka Modlishka produkuje dość odważne ubrania, ale cieszy się sporym uznaniem w oczach Polek.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

zamknij