×

Basia Kurdej-Szatan pokazała swojego pierwszego chłopaka. Byli razem przez 7 lat

Basia Kurdej-Szatan wybrała się do rodzinnego miasta razem z ekipą „Tańca z Gwiazdami”. Aktorka miała przybliżyć widzom swoje dzieciństwo. Przy okazji wizyty w Opolu, Basia Kurdej-Szatan pokazała swojego pierwszego chłopaka. Ciekawe, co na takie spotkanie powiedział mąż aktorki.

Barbara Kurdej-Szatan wygra „Taniec z Gwiazdami”?

Barbara Kurdej-Szatan rozstała się ostatnio z TVP, gdzie prowadziła aż cztery programy. Jednak mimo utraty pracy, aktorka nie może narzekać na brak zajęć. Stacja Polsat wyczuła idealny moment, by zaangażować gwiazdę do jednej ze swoich flagowych produkcji. Dzięki temu już od trzech tygodni możemy oglądać Basię Kurdej-Szatan na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”.

Aktorka zabłysnęła już w pierwszym odcinku, a media okrzyknęły ją faworytką do zdobycia kryształowej kuli. Dziesiąta edycja „Tańca z Gwiazdami” jest póki co jej ogromnym triumfem. W trzecim odcinku tanecznego show znów była najlepsza. Fokstrot spodobał się jurorom tak bardzo, że Basia i jej partner Jacek Jeschke zdobyli aż 27 punków.

Wspominając dzieciństwo, Basia Kurdej-Szatan pokazała pierwszego chłopaka

Jednak w najnowszym odcinku „Tańca z Gwiazdami” uwagę przyciągnął nie tylko występ aktorki na parkiecie. Przed układem widzowie mieli okazję zobaczyć materiał, który gwiazda nagrała w rodzinnym Opolu. Nieoczekiwanie wystąpił w nim jej pierwszy chłopak.

W trzecim odcinku tanecznego show gwiazdy mówiły o swoim dzieciństwie. Żeby widzowie lepiej poznali uczestników, każdy z nich wybrał się do rodzinnej miejscowości i z tej perspektywy przybliżał swoją historię. Basia Kurdej-Szatan spotkała się więc ze swoimi koleżankami z chóru gospel. Jednak za jej plecami pojawił się ktoś jeszcze. Szybko okazało się, że to pierwsza miłość Basi, czyli Łukasz Jóźwiak.

Basia Kurdej-Szatan pokazała pierwszego chłopaka

Jak dowiedzieliśmy się z materiału, para przeżyła ze sobą bardzo wiele dobrych i złych chwil. Aktorka przyznała, że zaczęła chodzić z Łukaszem, mając zaledwie 13 lat. Mężczyzna ewidentnie nie czuł się swobodnie przy kamerach, ale on również zaczął wspominać tamten czas:

Byliśmy ze sobą siedem lat. Siedem pięknych lat. Całą młodość przeżyliśmy razem

Co nieco na temat związku miały do dodatnia także koleżanki Basi:

To przez niego też wielokrotnie płakała, a my ją pocieszałyśmy

No cóż, to ostatnie wyznanie nie powinno nikogo dziwić. W końcu kto nie uronił nigdy kilku łez przez partnera, zwłaszcza mając ledwie naście lat. W trakcie materiału było widać, że Łukasz i Basia byli ze sobą bardzo związani, jednak miłością jej życia okazał się Rafał Szatan.

Spodziewaliście się zobaczyć takie spotkanie?

Może Cię zainteresować

zamknij