×

Baron pochwalił się zdjęciem z bratem. Fanki oszalały: „Ależ on jest przystojny!”

Aleksander Baron z zespołu Afromental jest obecnie w związku z 20-letnią Julią Wieniawą. Para cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów, które przez pierwsze tygodnie czekały na to aż celebryci wyjawią prawdę o uczucie, które ich łączy. W końcu to się stało i dziś możemy cieszyć oko ich wspólnymi wypadami na „ścianki” ? Baron do tej pory strzegł swojej prywatności i tylko z rozmów w kuluarach można było wywnioskować, że np. jedną z jego byłych jest Ola Szwed.

Dlatego też na pewno niewiele osób wie, kim jest jego ojciec i że znany muzyk ma brata i siostrę

36-latek pochodzi z muzykalnej rodziny. Jego ojciec, Piotr Baron, jest saksofonistą jazzowym, a brat muzykiem zespołu Pink Freud. I to właśnie z tymi panami Baron niedawno pozował do zdjęcia, a fotkę wrzucił do sieci.

Tym razem jednak Baron nie pozował z innymi znajomymi celebrytami, ani nie pokazywał zdjęć z koncertu. Podzielił się za to fotką z najbliższymi mu mężczyznami

„Jaki ojciec tacy synowie!” – nie omieszkał także dodać pod zdjęciem stosownego komentarza. Fani, a raczej fanki, nie mogły wyjść z podziwu, że Baron ma tak przystojnego brata. Zaczęły sypać się komplementy.

Z uśmiechem spoglądają w stronę aparatu i przyznać trzeba, że aż miło patrzy się na takie zdjęcia

Fani też uznali, że panowie skradli ich serca…

Uśmiechy wszyscy takie same ???

Jak przystojny brat!

Panowie mega przystojniacy, choć po mojej lewej ciutek bardziej

Synowie maja piękny uśmiech po tacie!

Który „Baron” przystojniejszy? My już mamy swój typ!

zamknij