×

Baron opublikował zdjęcie z „nową dziewczyną”. Blanka szybko je skomentowała

Baron ma nową dziewczynę? Taki obrót spraw chyba nikogo by nie zdziwił. Gitarzysta Afromental nie dał się dotąd poznać jako mężczyzna stały w uczuciach. Tym razem jednak tylko przekomarza się ze swoją aktualną partnerką, Blanką Lipińską. Zobaczcie, o co im poszło…

Wszystkie dziewczyny Barona

Polski show biznes wprost usiany jest byłymi narzeczonymi Barona. Aleksander Milwiw-Baron, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko gitarzysty zespołu Aftomental, był już w poważnym związku z Olą Szwed i Julią Wieniawą. Iskrzyło pomiędzy nim a Edytą Górniak, Patrycją Kazadi i Joanną Opozdą. Trzy lata temu podczas koncertu Hansa Zimmera oświadczył się na scenie brytyjskiej wokalistce Czarinie Russel. Przyjęła jego oświadczyny, jednak plany ślubne, a nawet sam związek krótko później rozeszły się po kościach.

Po rozstaniu z Julią Wieniawą, gitarzysta Afromental płynnie przeszedł w związek z Blanką Lipińską, pisarką, autorką „365 dni”, nazywanych „kaszubskim porno”.

Baron ma nową dziewczynę?

Ostatnio Baron i Blanka postanowili wyrwać się na kilka dni z Warszawy. Krótkim urlopem Baron pochwalił się na Instagramie zamieszczając zdjęcie z gitarą, którą oczywiście zabrał ze sobą. Zdjęcie opatrzył przekornym podpisem:

Me and my girlfriend. Sorry, Blania.

Pod wpisem pojawiły się żartobliwe komentarze:

Chłopak z gitarą…

Ojej, struny pierwsza klasa. Też rozważam takie w jednej z moich pięknych pań.

Na odpowiedź pisarki nie trzeba było długo czekać. Szczycąca się swoimi umiejętnościami kulinarnymi Lipińska odpisała:

Zobaczymy, czy zrobi Ci śniadanie

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

ME AND MY GIRLFRIEND ???? SORRY BLANIA ????????

Post udostępniony przez ???????????????????????????????????????? ????????????????????????-???????????????????? (@alekbaron)

Myślicie, że ten trójkąt złożony z Barona, „Blani” i gitary ma szanse na szczęśliwą przyszłość?

Źródła: www.plotek.pl, www.instagram.com
zamknij