Bardzo dziwny retusz partnerki Ronaldo. Aż przykro się na to patrzy

  Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo z rodziną
  Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo z rodziną
  Źródło zdjęć: © Instagram | cristiano

  16.02.2024 15:52

  Zalogowani mogą więcej

  Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

  Para dni temu, Cristiano Ronaldo świętował swoje 39. urodziny. Wiadomość o tym wydarzeniu rozniosła się szeroko w mediach na całym świecie, jednak prasa irańska wywołała kontrowersje.

  39. urodziny Cristiano Ronaldo obchodził w obecności najbliższej rodziny kilka dni temu. Zdjęcia opublikowane przez piłkarza na Instagramie pokazały, że w tym szczególnym dniu towarzyszyły mu jego dzieci oraz partnerka - Georgina Rodriguez. Fotografia z urodzin zdobyła na Instagramie ponad 17,5 miliona polubień.

  Kontrowersji nie było, aż do pewnego momentu. Te pojawiły się, kiedy jedna z irańskich gazet wykorzystała zdjęcie Cristiano i jego rodziny. Dziennikarze jednak nie zachowali oryginalnej wersji zdjęcia, retuszując pośladki Georginy, które na zdjęciu wyglądają płasko. Georgina w tym momencie miała na sobie obcisłą, czarną sukienkę.

  Zdjęcie, które wywołało wiele kontrowersji, ukazało się w gazecie Hamshahri, związanej z irańskim reżimem. Media twierdzą, powołując się na bliskie osoby Georginy, że na pewno nie jest zadowolona z takiej ingerencji w jej wizerunek.

  Ten incydent wywołał falę reakcji na skalę międzynarodową. Darya Safai, belgijska posłanka pochodzenia irańskiego, skomentowała sytuację tak: "To dokładnie tak, jak chorzy islamiści postrzegają kobiety".

  Ze swojej strony, brytyjsko-irański aktor Omid Djalili stwierdził, że publiczne zniekształcanie wizerunku kobiet jest dowodem braku szacunku dla nich.

  Zobacz, jak retusz stosowała irańska gazeta:

  Źródło artykułu:o2pl
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także