×

Barbara Kurdej-Szatan straciła kolejny program. TVP wyznaje powód

Barbara Kurdej-Szatan straciła kolejny program. Kilka dni temu w sieci zrobiło się głośno o tym, że gwiazda TVP nie poprowadzi już kolejnych edycji „The Voice Kids” i „The Voice of Poland”. Teraz wyszło na jaw, że nie będzie już także prowadzącą „Dance, dance, dance”. Telewizja Polska wydała już w tej sprawie oświadczenie.

„Dbamy o to, by zaskakiwać”

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi już kilku programów TVP, które cieszą się olbrzymią popularnością wśród widzów. Chodzi oczywiście o „The Voice Kids” oraz „The Voice of Poland”. W związku z olbrzymim poruszeniem Telewizja Polska postanowiła wydać oświadczenie w tej sprawie. Napisano w nim m.in.:

Dbamy o to, by zaskakiwać i intrygować naszych widzów

W rozmowie z Plejadą informację tę potwierdziła także i sama zainteresowana:

Tak, to prawda. Nie będzie mnie w żadnym z tych programów

Teraz okazuje się, że aktorka z „M jak miłość” nie poprowadzi także i „Dance, dance, dance”. Kolejna edycja tego programu ma pojawić się w 2020 roku na antenie.

Barbara Kurdej-Szatan straciła kolejny program

Barbara Kurdej-Szatan straciła kolejny program z powodów politycznych?

Ostatnio magazyn „Party” zasugerował, że taka decyzja może mieć podłoże polityczne. Fani aktorki z pewnością wiedzą, że gwiazda poparła Paradę Równości w Warszawie. Z kolei jeszcze wcześniej oficjalnie wsparła też kandydata Koalicji Obywatelskiej w wyborach na prezydenta Warszawy. Co z pewnością nie jest na rękę telewizji publicznej…

Może Cię zainteresować

zamknij