×

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży! Długo ukrywała ten fakt przed mediami

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży! Media co kilka miesięcy podejrzewały aktorkę o to, że jest w stanie błogosławionym. Fani czujnym okiem przyglądali się jej kolejnym zdjęciom i stylizacjom, doszukując się śladów zaokrąglonego brzuszka. Wreszcie kolejne doniesienia mogą zostać potwierdzone u samego źródła.

Długie starania

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan są już rodzicami Hani. Dziewczynka skończyła 8 lat. Jednak od jakiegoś czasu nieoficjalnie mówiło się o tym, że popularna para stara się o to, żeby ich córka miała rodzeństwo.

Garnitur oversize, luźna sukienka, jedna stylizacja, jedno zdjęcie i w komentarzach fanów zaczynały się spekulacje na temat ciąży aktorki. Taka presja musiała być dla niej sporym wyzwaniem. Tym bardziej, że miała problemy zdrowotne.

Kurdej-Szatan chorowała na boreliozę. Jak sama mówiła w niektórych wywiadach, to z jej powodu wynikały trudności aktorki z zajściem w ciążę.

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży

Plotki powróciły, gdy Basia opublikowała na Instagramie zdjęcie z siostrą i ciocią. Obie kobiety, w przeciwieństwie do Basi, trzymały w dłoniach kieliszek nalewki. To wystarczyło, żeby dyskusja o ciąży aktorki ożyła na nowo. Tym razem czujność fanów okazała się słuszna!

Chociaż aktorka dość długo ukrywała swój stan, teraz potwierdziła informację. Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka! Informację potwierdził właśnie dwutygodnik „Party”, któremu aktorka opowiedziała o tym, jak się czuje.

Okazuje się, że to już 5. miesiąc! Gwiazda serialu „M jak miłość” martwi się jedynie porodem w czasie, który jest wyjątkowo trudny dla przyszłych mam. Jak wyznała:

Tatusiowie nie mają wstępu na porodówkę, nie mogą odwiedzać swoich partnerek i dzieci w szpitalu. Oboje mamy jednak nadzieję, że to się wkrótce zmieni

Para pochwaliła się swoją radością, umieszczając na Instagramie zdjęcie, na którym widać zaokrąglony brzuszek aktorki:

Pod zdjęciem natychmiast pojawiło się mnóstwo ciepłych słów pod adresem szczęśliwych rodziców.

My również dołączamy się do życzeń i składamy szczere gratulacje!

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Insatgram

Może Cię zainteresować

zamknij