×

Bandziorek oświadczył się swojej ukochanej! Na pierścionek wydał całą pensję

Jeden z bohaterów „Chłopaki do wzięcia” po długiej nieobecności wrócił do programu i to nie sam, lecz z ukochaną. To jednak nie koniec rewelacji! Bandziorek oświadczył się jej przed kamerami! Czy Danusia przyjęła od niego pierścionek?

Wrócił do programu

Program „Chłopaki do wzięcia” wywołuje wśród widzów mieszane uczucia. Jedni z zaciekawieniem obserwują to, co dzieje się u głównych bohaterów. Inni krytykują reality-show za naśmiewanie się z cudzego życia. Nie zmienia to jednak faktu, że „Chłopaki do wzięcia” cieszą się sporą popularnością.

Ostatnio fani przeżyli spore zaskoczenie. Po długiej nieobecności do programu powrócił Bandziorek, czyli Krzysztof Dzierżanowski. Okazuje się, że w międzyczasie mężczyzna odsiadywał wyrok. Widzowie jeszcze bardziej się zdziwili, gdy na ekranie pojawiła się… jego ukochana, którą przyprowadził do domu w jednym z ostatnich odcinków.

Bandziorek poznał swoją ukochaną kilka miesięcy temu, po wyjściu z więzienia. Gdy pewnego dnia stał pod sklepem, zaczepili go nieznajomi, którzy zaproponowali mu pracę na gospodarstwie na Mazurach. Mężczyzna przyjął ofertę, co diametralnie zmieniło jego życie. To właśnie tam poznał Danutę – sąsiadkę jego pracodawców. Początkowo kobieta nie zwracała na niego uwagi, ale szybko zmieniła zdanie.

Danusia sama jest po przejściach – wychowywała się z ojcem alkoholikiem, potem miała męża, który również zaglądał do kieliszka. Jednakże nie zamierza zabraniać pić Krzysztofowi:

Ja mu nie zabronię, pracuje ciężko, to jednego piwka czemu ma nie wypić. Toż to wszystko jest dla ludzi, ale nie żeby chlał, bo ja miałam męża alkoholika i wiem, co to znaczy. Napatrzyłam się w swoim życiu i namęczyłam.

– mówiła w programie.

Bandziorek oświadczył się!

Teraz okazuje się, że Krzysztof postanowił zrobić kolejny krok w ich związku. Przed kamerami oświadczył się Danusi! Zrobił to w obecności swojej mamy, której wcześniej wręczył bukiet kwiatów. Następnie klęknął przed swoją ukochaną i zapytał:

Kochanie, zostaniesz moją żoną?

Danusia była bardzo zaskoczona. Sytuacja miała miejsce przy obecności kamer, więc z pewnością sytuacja mocno ją peszyła. Powiedziała:

Boże, co ty mi za niespodziankę zrobiłeś.(…) Nie spodziewałam się, że u teściowej poprosi mnie o rękę po prostu, w takiej sytuacji tutaj, w tych klimatach.

Ostatecznie jednak kobieta przyjęła pierścionek:

Nie wiem, zastanowię się, ale raczej tak. No nie, jest super, daj. Przyjmę ten pierścionek od ciebie.

Co na to widzowie?

Bohater programu „Chłopaki do wzięcia” przyznał, że na pierścionek dla ukochanej wydał całą swoją pensję. Gdy zatroskana matka zapytała go, czy obecnie gdzieś pracuje, mężczyzna oświadczył, że „ma chwilową przerwę”.

Natomiast pod filmem z oświadczyn Bandziorka i Danusi zawrzało. Część fanów programu życzy im szczęścia. Jednakże nie wszyscy internauci byli tak wyrozumiali… Niektórzy zarzucają mężczyźnie widoczny brak higieny:

Ta Danusia wydaje się całkiem ogarniętą babką, ale jedno mnie zadziwia: jak ona może się z nim całować? No jak? Mnie na sama myśl o jego braku higieny odrzuca. Niech mi to ktoś proszę wyjaśni.

Fajna ta Danusia, bardzo ogarnięta, ale obawiam się, że alkohol zniszczy tę sielankę. Bandziorek trochę się już ogarnął, ale jednak dalej sięga tu po jedno piwko, tam po kolejne… Ale mimo to życzę szczęścia.

Żeby ten chłop znów jej nie zawiódł. Dostał szansę i trzymam kciuki, żeby dotrzymał to, co powiedział Danusi. Bo jak zmarnuje szansę to kiepsko skończy. Więc Bandziorek, szanuj Danusię!

Trzymacie za nich kciuki?

Źródła: www.fakt.pl, www.plotek.pl, www.se.pl
Fotografie: YouTube, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij