×

Mężczyzna próbował odkupić swoje psy ze schroniska. Ale odpowiedź kobiety tam pracującej zdziwiła go

Weterana z Delaware we wrześniu 2015 roku miał atak serca. Ze względu na konieczność pobytu w szpitalu, mężczyzna nie był w stanie zadbać o swoje dwa ukochane psy, Bailey’a i Blaze’a.

Schronisko State Animal Center zgłosiło się na ochotnika, aby opiekować się nimi dopóki właściciel (którego nazwisko nie zostało zidentyfikowane) będzie przebywał w szpitalu. Ale tygodnie mijały a mężczyzna ciągle był zbyt chory, aby odebrać swoje psy ze schroniska i zapewnić im należytą opiekę. Los miał własne plany. Gdy właściciel został zwolniony ze szpitala, od razu poszedł po swoje psy, ale okazało się, że będzie musiał uiścić opłatę (250$), ponieważ w trakcie jego nieobecności psy zostały przekazane do adopcji.

1

Mężczyzna rozpaczliwie starał się zebrać pieniądze na opłatę adopcyjną, ale nie było łatwo.

Zegar tykał. Bailey i Blaze to młode, kochające i zabawne psy, a było tylko kwestią czasu, zanim nowa rodzina je zaadoptuje.

2

Po kilku dniach pracownik schroniska powiedział weteranowi, że może zabrać Bailey’a i Blaze’a do swojego domu. Bez żadnych pieniędzy. Bez żadnych dodatkowych warunków.

3

Jak się okazało, kobieta, która pracowała w schronisku była tak wzruszona, widząc człowieka, który chciał odzyskać swoje zwierzaki, że zrobiła coś niesamowitego. Dzień przed tym, jak mężczyzna przyszedł do schroniska po raz drugi, wolontariusze zapłacili z własnych pieniędzy opłaty adopcyjne, pokrywając koszty jedzenia, smakołyków, zabawek i wszelkich innych wydatków.

Weteran osłupiał. Ale życzliwość ludzka nie miała tutaj końca – obcy ludzie z całego kraju poruszeni historią weterana przesyłali mu żywność i karty paliwowe.

Nie tylko on odzyskał swoją psią rodzinę, ale jego wiara w ludzkość została całkowicie przywrócona.

Może Cię zainteresować