×

Joanna Krupa wyprawiła baby shower. Na wystawnym przyjęciu pojawiło się wiele znanych osób

Odkąd Joanna Krupa poinformowała, że jest w ciąży, na jej profilach w mediach społecznościowych regularnie pojawiają się zdjęcia rosnącego brzuszka modelki. Kwestią czasu była więc organizacja przyjęcia, na którym jurorka Top Model postanowiła celebrować te piękne chwile w gronie najbliższych. Zważywszy jednak na fakt, że Dżoana ma przyjaciół zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Polsce, wyprawiła dwie imprezy. Pierwsza z nich miała miejsce w ubiegłym tygodniu w hollywoodzkiej restauracji. Polskie baby shower Joanny Krupy odbyło się z kolei w Warszawie. Kto towarzyszył jej w tych pięknych chwilach?

Baby shower Joanny Krupy

Instagram

Baby shower Joanny Krupy

Na przyjęciu na cześć dziecka Joanny Krupy, które lada dzień ma pojawić się na świecie, nie mogło zabraknąć wielu znanych osobistości. Modelkę swoją obecnością zaszczycili m.in. Agnieszka Jastrzębska, Małgorzata Łupina, Patricia Kazadi, Iga Nowakowska, Joanna Jabłczyńska, Rinke Rooyens czy Jakob Kosel, który na jednej ze swojej relacji zapewnił, że Joasia będzie najlepszą mamą na świecie. Uczestnik Top Model posunął się również do stwierdzenia, że pierwsze dziecko 40-latki będzie chłopcem.

Baby shower Joanny Krupy

Instagram

Na zdjęciach widzimy, że podczas przyjęcia królowały białe kreacje, co sprawiło, że baby shower miało wyjątkowy klimat.

Baby shower Joanny Krupy

Instagram

„Przyznam, że czekałam na ten wieczór”

Joanna Jabłczyńska, która także pojawiła się na baby shower, opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z przyszłą mamą.

Przyznam, że czekałam na ten wieczór. Dziękuję, że mogę być częścią kolejnego pięknego i ważnego wydarzenia w Waszym życiu – czytamy pod wspólną fotografią

Baby shower Joanny Krupy

Instagram

Instagram

Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na szczęśliwe rozwiązanie!

Może Cię zainteresować