×

Nikt nie potwierdził udziału w jej baby shower. Wtedy usłyszała dzwonek i przed drzwiami znalazła to

Baby Shower to bardzo popularna impreza w USA, a od pewnego czasu takie świętowanie przyszłych narodzin dziecka zaczyna pojawiać się także i u nas. Jest to wspaniałe uwieńczenie okresu ciąży oraz celebracja przyszłego macierzyństwa. Prezenty są jedynie miłym dodatkiem.

Kiedy Bailey postanowiła zorganizować Baby shower, miała nadzieję, że po prostu spędzi czas z rodziną oraz przyjaciółmi. Jednak to, co się wydarzyło naprawdę mogło początkowo złamać jej serce…

Kiedy przyjaciółka Bailey przeglądała przygotowaną przez nią listę prezentów w Internecie, zauważyła że jeszcze nikt z zaproszonych nie potwierdził przybycia, ani zakupu żadnego z prezentów… Ceny tych rzeczy wahały się między 97 centami, a 27 dolarami, nie były więc wygórowane.

W tym momencie nie chodziło już o to, że nikt nie kupi jej prezentu, ale o samą obecność, a raczej jej brak…

Czasami jest tak, że ludzie, na których najbardziej czekamy, nie pojawiają się, z kolei ci, po których najmniej się tego spodziewamy, potrafią zaskoczyć nas w najmilszy sposób.

Przyjaciółka Bailey nie chciała, aby dziewczyna była rozczarowana i zawiedziona, dlatego postanowiła coś z tym zrobić.

Umieściła w Internecie prośbę:

Moja najlepsza przyjaciółka jest w ciąży. Już niedługo na świat przyjedzie jej piękna córeczka. Baby Shower jest w ten weekend i okazało się, że żadna z zaproszonych osób, oprócz mnie, nie planuje się na nim pojawić. Kiedy dziś sprawdzałam listę prezentów, widziałam, że nikt nie kupił ani jednej rzeczy, nawet najtańszej z nich.

Bailey jest oczywiście bardzo przykro i smutno, że nikt nie potwierdził swojego przybycia. Mam nadzieje, że chociaż Wy pomożecie mi ją rozweselić. Ceny produktów wahają się od 0.97$ do 27$. Nie są więc wysokie…

Wiem, że w Internecie cuda się zdarzają. Jej dzień to niedziela.

W Internecie siła!

W niedzielę od rana do Bailey zaczęły napływać prezenty, ale nie tylko za sprawą jej przyjaciółki i internautów. Okazało się, że jej przyjaciele nie wypełnili listy, ponieważ bardzo chcieli zrobić jej niespodziankę.

W dodatku przybyło jeszcze więcej osób, niż było w planach.

Niektórzy zrobili przekąski, inni upiekli ciasta. Wszyscy razem bardzo miło spędzali czas. W końcu Bailey zaczęła otwierać prezenty, ale to nie był koniec…

Przyjaciele opowiedzieli jej o tym, że jej przyjaciółka umieściła post na jednym z portali internetowych i że ludzie bardzo szybko na niego zareagowali…

Wtedy poprosili ją, aby wyszła na zewnątrz.

Czekała tam ciężarówka wypełniona kolejnymi prezentami. Córeczka Bailey będzie mieć zapas pieluch chyba na cały pierwszy rok życia!

Bailey bardzo wzruszyła się, gdy powiedziano jej, że prezenty pochodzą z całego świata. Były paczki z Australii, Belgii, Kanady, Wielkiej Brytanii, a nawet Finlandii!

Przyszła mama wyznała przez łzy:

Są dobrzy ludzie na tym świecie! Jeszcze nigdy nie czułam się tak szczęśliwa i wzruszona!

Bailey powiedziała też, że z racji tego, że aż 3 dziewczyny pośród jej rodziny i znajomych z ciąży podzieli się prezentami z każdą z nich.

To piękne, że na świecie są ludzie, którzy potrafią robić miłe rzeczy nawet dla zupełnie obcych osób!

Polecane

Może Cię zainteresować